ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
celular druri numrin numri gashi BAJRAM ismajli krasniqi 2012 kosoves murlan beqiri elvana gjata nika double PORNO shkronja dashurie meda nokia komandat dashuri anglisht loja genta
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Publikohet kombėtarja spanjolle pėr Euro 2008

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Publikohet kombėtarja spanjolle pėr Euro 2008   Sat Jul 12, 2008 2:56 am

Kapiteni i Realit tė Madridit Raul nuk figuron nė listėn e tė pėrzgjedhurve tė trajnerit tė kombėtares spanjolle tė fudbollit, Luis Aragones.Trajneri i kombėtares spanjolle nė futboll, Luis Aragones, ka publikuar listėn e 23 futbollistėve tė cilėt do tė udhėtojnė nė Euro 2008, ndėrsa siē edhe ėshtė pritur, kapiteni i Realit tė Madridit Raul nuk ėshtė gjendur nė kėtė pėrbėrje.

Vendin e Raul-it, e ka zėnė sulmuesi i Zaragozas, Sergio Garcia. Krahas Raul-it, anash ėshtė lėnė edhe Joaquin nga Valencia dhe Bojan Krkic nga Barcelona.
Pėrveē Iker Casillas-it, nė mesin e portierėve janė pėrfshirė edhe ai i Liverpoolit, Pepe Reina, dhe ai i Sevillas, Andres Palop. Ruber de le Red, ėshtė lojtari i parė i Getafes i cili do tė luajė nė njė garė tė madhe.

Portierė: Iker Casillas (Real Madrid), Pepe Reina (Liverpool), Andres Palop (Sevilla).

Mbrojtėsa: Carles Puyol (Barcelona), Juanito (Real Betis), Arbeloa (Liverpool), Sergio Ramos (Real Madrid), Fernando Navarro (Mallorca), Raul Albiol (Valencia), Carlos Marchena (Valencia), Joan Capdevila (Villarreal).

Mesfushorė: Cesc Fabregas (Arsenal), Andres Iniesta (Barcelona), Xavi Hernandez (Barcelona), Ruben de la Red (Getafe), Xabi Alonso (Liverpool), David Silva (Valencia), Santiago Cazorla (Villarreal), Marcos Senna (Villarreal).

Sulmues: Fernando Torres (Liverpool), Daniel Gonzalez Guiza (RCD Mallorca), David Villa (Valencia), Sergio Garcķa (Real Zaragoza).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Publikohet kombėtarja spanjolle pėr Euro 2008
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: