ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
komandat PORNO dashurie druri gjata BAJRAM numrin anglisht kosoves dashuri loja gashi ismajli nokia krasniqi meda 2012 elvana murlan numri nika shkronja celular beqiri genta double
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Njė ekip kampionė dhe pesė ekipe tė tjera nėnkampionė tė Malit tė Zi nga Klubi i Kara

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Njė ekip kampionė dhe pesė ekipe tė tjera nėnkampionė tė Malit tė Zi nga Klubi i Kara   Thu Jul 10, 2008 1:50 pm

Njė ekip kampionė dhe pesė ekipe tė tjera nėnkampionė tė Malit tė Zi nga Klubi i Karatesė “Ulqini”

REXHEP SHABA - KAMPION I MALIT TĖ ZI


Mė 08 qershor 2008 nė Podgoricė u mbajt Kampionati i Karatesė sė Malit tė Zi pėr fatosa, pionerė dhe shpresa nė kata dhe luftėra ekipore.
Garuesit e Klubit tė Karatesė “Ulqini” arritėn tė kurorėzohen mė 20 medalje: 4 tė arta dhe 16 tė argjendta nė disiplinat individuale dhe ekipore.

Rexhep Shaba u shpall kampion i Malit tė Zi duke u kurorėzuar me medalje tė artė nė kata individuale. Ai mposhti shumė konkurrentė dhe me kėtė tregoi se pėrgatitja e tij ėshtė nė nivel shumė tė lartė, pėr ēka dėshmojnė edhe rezultatet e tij tė njėpasnjėshme.

Nėnkampione e Malit tė Zi u shpall Edisa Shaba nė kata individuale duke u kurorėzuar me medalje tė argjendtė.

Ekipi i vajzave pioniere, nė pėrbėrje Jehona Musliq, Antigona Rama dhe Xhemale Elezi, u shpallėn kampione tė Malit tė Zi nė kata, duke u kurorėzuar me nga njė medalje tė artė.

Nėnkampionė tė Malit tė Zi u shpallėn dhe pesė ekipet tė tjera nga Klubi i Karatesė “Ulqini”.
- Falė referimit jokorrekt tė referėve disa nga kėto ekipe u dėmtuan mjaft, por prapėseprapė ne arritėm tė punojmė ēdo herė nė finale dhe kjo tregon mjaft se kush jemi. Ky ėshtė sukses mjaft i mirė pėr klubin tonė - shprehen tė kėnaqur trajnerėt e klubit Naim Duraku, Kujtim Sukaliqi dhe Mirsad Nasradini.

Ekipet qė u shpallėn nėnkampionė janė ekipi i fatosave nė kata me garueset Erika dhe Alisa Muriq dhe Izabella Llukiq, ekipi i pionierėve tė rinj nė kata i pėrbėrė nga Doriana Taipi, Xheneta Gjeka dhe Blendisa Osmani, ekipi i shpresave nė kata nė pėrbėrje Petar Barlloviq, Diamant Rexha dhe Fatmir Kurmemi, ekipi i pionierėve nė luftėra me garuesit Bujar Kovaēi, Albion Duraku dhe Lulzim Suma dhe ekipi i shpresave nė luftėra i pėrbėrė nga Petar Barlloviq, Diamant Rexha dhe Granit Rexha. Tė gjithė kėto garues tė tė pesė ekipeve u shpėrblyen me nga njė medalje tė argjendtė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Njė ekip kampionė dhe pesė ekipe tė tjera nėnkampionė tė Malit tė Zi nga Klubi i Kara
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: