ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double elvana celular shkronja komandat krasniqi BAJRAM loja dashurie kosoves nika PORNO druri nokia murlan beqiri ismajli anglisht meda numri dashuri 2012 gashi genta gjata numrin
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Gjashtė medalje tė argjendta

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Gjashtė medalje tė argjendta   Thu Jul 10, 2008 1:49 pm

KLUBI I KARATESĖ "CHAMPION" MORI PJESĖ TĖ DIELĖN NĖ KAMPIONATIN E MALIT TĖ ZI PĖR PIONIERĖ DHE SHPRESA

Gjashtė medalje tė argjendta

Nėnkampionė tė Malit tė Zi u shpallėn ekipi i pėrbėrė nga Adonis Markashi, Edmond Mehmedi dhe Ardit Murati, si dhe ekipi i katave nė pėrbėrje Admir Sella, Elvir Deljanin dhe Goran Kilibarda.

Pas organizimit dhe pėrfaqėsimit tė suksesshėm nė Turneun I Ndėrkombėtare tė Karatesė "Champion Cup 2008", Klubi i Karatesė "Champion" nga Ulqini mori pjesė tė dielėn nė Kampionatin e Malit tė Zi nė Karate pėr pionierė dhe shpresa.
Tetė garuesit e "Champion" qė morėn pjesė nė tė arritėn tė fitojnė gjashtė medalje tė argjendta. Kėshtu nėnkampion i Malit tė Zi u shpall ekipi i pėrbėrė nga Adonis Markashi, Edmond Mehmedi dhe Ardit Murati. Ky i fundit zėvendėsoi Genc Muratin, i cili pėr shkak tė dėmtimit nuk mori pjesė nė kėtė garė.
Nėnkampion i Malit tė Zi u shpall edhe ekipi i katave nė pėrbėrje Admir Sella, Elvir Deljanin dhe Goran Kilibarda, tė cilėt si nė ēdo garė edhe nė kėtė kampionat dėshmuan talentin e tyre.
Trajnerėt e KK "Champion", Lekė Markiqi dhe Nail Kurtoviqi shprehen tė kėnaqur me rezultatin e arritur nė Kampionat duke marrė parasysh konkurrencėn mjaft tė madhe. Ata falėnderojnė sponsorin e pėrgjithshėm "Prva Banka", qė mundėsoi pjesėmarrjen e kėtij klubi nė kėtė garė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gjashtė medalje tė argjendta
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: