ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
gjata beqiri genta meda shkronja dashurie numri murlan ismajli gashi BAJRAM anglisht loja druri nokia nika dashuri numrin double elvana komandat celular krasniqi kosoves PORNO 2012
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Tė paqarta ankesat ndaj nesh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Tė paqarta ankesat ndaj nesh   Thu Jul 10, 2008 1:49 pm

REAGIM I KK "CHAMPION" NDAJ DEKLARATAVE TĖ DREJTUESVE TĖ KK "ULQINI", TĖ BOTUARA NĖ NUMRIN E KALUAR TĖ GAZETĖS "KOHA JAVORE

Tė paqarta ankesat ndaj nesh

Ne udhėheqėsia e Klubit tė Karatesė "Champion" nuk i kemi tė qarta vėrejtjet ose mė qartė ankesat e KK "Ulqini" drejtuar klubit tonė. Ne gjatė gjithė kohės kemi qenė dhe jemi tė gatshėm pėr bashkėpunim mes klubeve dhe dėshmia mė e mirė qė kėtė e arritėm ėshtė Turneu ynė i Parė Internacional "Champion Cup 2008", i cili u mbajt nė Ulqin mė 31 maj tė kėtij viti, qė fitoi vetėm kritika pozitive. Si nė jetė, ashtu dhe nė sport, vlen thėnia e shkruar: ai qė humb, ka tė drejtė tė zemėrohet. Por udhėheqėsia e Klubit "Champion" e shikon tė pakumtimtė veprimin e kolegėve tė KK "Ulqini" qė pėrmes mediave u munduan t`i acarojnė pėrshtypjet e qytetarėve nė lidhje me organizimin e turneut dhe me kėtė tė hedhin poshtė vlerat tona si klub.
Ėshtė ēėshtje e organizimit tė brendshėm dhe marrėveshjes nė klub se nė cilėn garė merret pjesė, me sa garues dhe a ėshtė motivi i pjesėmarrjes kėnaqėsia pėr tė marrė pjesė, shoqėria apo shpėrblimi me tė holla, apo arsye tė tjera tė ēfarėdolloji. Dėshmojmė se disa ditė para mbajtjes sė Turneut tonė, njėri nga personat e udhėheqėsisė sė KK "Ulqini" tha: "ne do tė marrim pjesė nė turneun tuaj masovikisht dhe do tė marrim vendin e parė nė renditjen e pėrgjithshme".
Ne shprehim keqardhje pėr Klubin "Ulqini", qė u rendit nė vendin e tretė dhe si sportistė tė vėrtetė u jemi mirėnjohės qė na nderuan me pjesėmarrjen e tyre, pa marrė parasysh se cili ishte motivi i kėsaj pjesėmarrjeje. Theksojmė se pėr KK "Champion" edhe nė tė ardhmen do tė jetė kėnaqėsi tė organizojė gara tė tilla prestigjoze dhe nė mėnyrė dinjitoze t`i mirėpresė tė gjithė garuesit, si nga qyteti ynė, ashtu edhe nga vendi dhe jashtė.
Shtojmė se reagimin e bėrė nga ana e KK "Ulqini" nuk e shohim si pengesė pėr vazhdimin e punės sė mėtejshme, ku qellimi ynė ėshtė qė tė rinjtė tanė tė bėhen shembull i sjelljes sė mirė, kulturės dhe disiplinės dhe qė urrejtja dhe xhelozia tė mos zėjė vend kurrė nė karrierėn e tyre sportive dhe atė private. Duke qenė tė tillė, do tė vazhdojmė tė ruajmė besimin dhe pėrkrahjen e prindėrve tė garuesve tanė dhe gjithė qytetarėve.
Pėr njė gjė pajtohemi me kolegėt e KK "Ulqini". Tė gjithė sė bashku duhet tė punojmė pėr afirmimin e kėtij sporti nė qytetin tonė, por gjithashtu tė luajmė me rregulla tė sinqerta, pikėrisht pėr arsye tė karateistėve tanė tė rinj, sepse ata janė pasuria dhe krenaria e klubeve tona, tė cilėt nga ne mėsojnė pėr jetėn dhe pėr sportin.

Udhėheqėsia e KK "Champion"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tė paqarta ankesat ndaj nesh
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: