ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
meda PORNO shkronja krasniqi anglisht druri nika 2012 genta gjata murlan dashurie beqiri ismajli nokia double kosoves loja celular numri komandat numrin gashi dashuri BAJRAM elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Albulena", nėntė kampionė tė Malit tė Zi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Albulena", nėntė kampionė tė Malit tė Zi   Thu Jul 10, 2008 1:48 pm

TЛ DIELЛN NЛ PODGORICЛ U MBAJT KAMPIONATI I MALIT TЛ ZI NЛ KARATE PЛR FATOSA, PIONIERЛ DHE SHPRESA

Albulena", nėntė kampionė tė Malit tė Zi

Me medaljet e fituara nл kлtл kampionat, numri i kampionлve tл KK "Albulena" nл nivel shtetлror лshtл rritur nл njлzet, prej tл cilлve 14 nл karate dhe gjashtл nл gju gjucu.

Tл dielлn nл Podgoricл u mbajt Kampionati i Malit tл Zi nл Karate pлr fatosa, pionierл dhe shpresa nл kata dhe pлr pionierл dhe shpresa nл lufta ekipore.
Klubi i Karatesл "Albulena" mori pjesл nл kлtл kampionat me 23 garues dhe arriti tл fitojл nлntл medalje tл arta. Me medaljet e fituara nл kлtл kampionat, numri i kampionлve tл KK "Albulena" nл nivel shtetлror лshtл rritur nл njлzet, prej tл cilлve 14 nл karate dhe gjashtл nл gju gjucu.
Kampion i Malit tл Zi nл kata ekipore pлr pionierл tл vjetлr u shpall ekipi nл pлrbлrje Ardit Astafoviq, Emir Mustafiq dhe Driton Bajramoviq, kurse nл lufta ekipore kampion u shpall ekipi i pлrbлrл nga Ardit Astafoviq, Emir Mustafiq dhe Pashko Gjonoviq.
Kampion i Malit tл Zi u shpall po ashtu edhe ekipi i shpresave nл lufta, nл pлrbлrje Xheneta Vuзiq, Arta Llazoriq dhe Aldina Kaleziq.
Sipas trajnerit tл KK "Albulena", Agron Ujkashi, rezultatet mл tл mira gjatл kлtij viti nga garuesit e tij i arritлn Ardit Astafoviq, kampion i trefishtл i Malit tл Zi (nл lufta individuale dhe ekipore, si dhe kata ekipore) dhe Xheneta Vuзiq, po ashtu kampione e trefishtл e Malit tл Zi (nл lufta individuale pлr shpresa dhe kadetл, si dhe nл lufta ekipore pлr shpresa).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Albulena", nėntė kampionė tė Malit tė Zi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: