ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double beqiri nokia ismajli shkronja celular dashuri loja PORNO numrin gashi druri meda nika gjata kosoves BAJRAM anglisht numri komandat 2012 murlan krasniqi dashurie genta elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Testim i pėrgatitjes teknike dhe taktike

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Testim i pėrgatitjes teknike dhe taktike   Thu Jul 10, 2008 1:44 pm

PĖRFAQĖSUESJA E MALIT TĖ ZI ZHVILLOI NĖ ULQIN FAZĖN E PARĖ TĖ PĖRGATITJEVE PĖR KAMPIONATIN BALLKANIK NĖ GJU GJU CU


Testim i pėrgatitjes teknike dhe taktike

Sipas trajnerit tė Pėrfaqėsueses sė Malit tė Zi, Agron Ujkashi, njėkohėsisht trajner i Klubit tė Gju Gju Cu-sė "Albulena", i rizgjedhur nė kėtė post vetėm dy javė mė parė nga Federata e Gju Gju Cu-sė sė Malit tė Zi, kėto pėrgatitje ishin nė radhė tė parė njė sistem seminari duke qenė se nuk ėshtė punuar nė pėrgatitjet e pėrgjithshme fizike, por nė aspektin teknik dhe taktik.

Pėrfaqėsuesja e Malit tė Zi nė Gju Gju Cu zhvilloi nga data 15-20 e kėtij muaji nė Ulqin fazėn e parė tė pėrgatitjeve pėr Kampionatin Ballkanik, i cili do tė mbahet nė muajin shtator nė Novi Sad.
Rreth 65 garues i zhvilluan pėrgatitjet nėn udhėheqjen e trajnerėve tė Pėrfaqėsueses sė Malit tė Zi, Sreten Kipa, Agron Ujkashi dhe Millosh Ashanin.
Nė pėrgatitje ka marrė pjesė edhe trajneri i Pėrfaqėsueses sė Italisė dhe njė garues i Pėrfaqėsueses italiane.
Sipas trajnerit tė Pėrfaqėsueses sė Malit tė Zi, Agron Ujkashi, njėkohėsisht trajner i Klubit tė Gju Gju Cu-sė "Albulena", i rizgjedhur nė postin e trajnerit tė Malit tė Zi vetėm dy javė mė parė nga Federata e Gju Gju Cu-sė sė Malit tė Zi, kėto pėrgatitje ishin nė radhė tė parė njė sistem seminari duke qenė se nuk ėshtė punuar nė pėrgatitjet e pėrgjithshme fizike, por nė aspektin teknik dhe taktik.
Nė mesin e garuesve tė Malit tė Zi nė pėrgatitje kanė marrė pjesė 10 garues tė Klubit tė Gju Gju Cu-sė "Albulena" tė cilat do tė mbrojnė ngjyrat e Malit tė Zi nė Kampionatin Ballkanik. Gjashtė prej tyre janė kampionė tė Malit tė Zi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Testim i pėrgatitjes teknike dhe taktike
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: