ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Mon Jun 16, 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Mon Jun 16, 2008   Thu Jul 10, 2008 2:17 am


Ēka kanė tė pėrbashkėt Nora Istrefi dhe Adelina Ismajli, pėrveē faktit se te dyja jane mikesha te mira tė Sinan Vllasaliut dhe faktit se tė dyja janė kėngėtaret mė superseksi tė Kosovės!? Robert Berisha, ėshtė lidhja qė i bashkon Norėn dhe Adelinėn. Djaloshi nga Prishtina, muzikanti Robert Berisha, zemėrthyeri i vajzave kosovare, ka qenė i dashuri i Adelina Ismajlit, madje ai ka tatuazh nė qafė me mbishkrim "ADELINA". Sot ai ėshtė i dashuri i Nora Istrefit! Roberti ėshtė mik i ngushtė i kėngėtarit Sinan Vllasaliut, ku ky i fundit pritet tė interpretoj edhe njė duet me Norėn, ngjajshėm si nė kohėn kur Roberti dashuronte Adelinėn, Sinani kėndonte me Adelinėn duete. Tani rolet ndėrrohen! Rastėsi apo strategji? Roberti ėshtė njėri nga bashkėpunėtorėt e ngushtė tė Sinan Vllasaliut, duke e shoqėruar atė gjithkund. Tash lind dilema, vallė Adelina dhe Nora, kanė dashuruar dhe dashurojnė Robertin, apo dikė tjetėr? Tė jetė Sinani urė lidhje e dashuriēkave tė muzikantit Robert Berisha? Po ē’bėhet sikur njė kėngėtare tjetėr tė futet nė cirkun e tandemit ROBERT-SINAN. Tė kenė thjesht shije tė pėrbashkėt?! Apo Roberti i takon plejadės sė “donzhuanėve” modern kosovar?! Kėtė nuk mund ta dimė. Ajo pėr tė cilėn jemi 100 % tė sigurt ėshtė se Nora dhe Adelina, dy mikeshat e ngushta, i lidh njė frajer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mon Jun 16, 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: