ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
elvana numrin druri shkronja gashi ismajli dashurie 2012 kosoves double loja meda numri anglisht nika celular krasniqi BAJRAM nokia gjata murlan beqiri genta PORNO komandat dashuri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Historiku” nga hip-hop artisti VIAGRA

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Historiku” nga hip-hop artisti VIAGRA   Wed Jul 09, 2008 5:47 pm

Njė tjetėr hip-hop artist ka pasuruar tregun muzikor kosovar me lansimin e albumit tė tij. Ėshtė ky Orik Dranēolli, i njohur nė botėn e show-bizit si Viagra. Albumi ėshtė titulluar “Historiku” dhe nė realizimin e tij pėr sa i pėrket muzikės dhe orkestrimit tė kėngėve Viagra ka bashkėpunuar me Dardan Belegun. Tekstet e kėngėve janė shkruar nga vetė artisti, ndėrsa nė albumin i cili ėshtė realizuar nga ‘BABA Records’ janė pėrfshirė edhe bashkėpunime me hip-hop artistė tė tjerė, si Memli Krasniqi, njėherėsh edhe deputet nė parlamentin e Kosovės, dhe grupi Skillz. Bashkėpunimi i Viagrės me kėta tė fundit, kėnga “Pimpex” tashmė ėshtė e njohur pėr audiencėn shqiptare, meqė ishte pjesėmarrėse nė edicionin e 5 tė ‘Top Fest’, ku edhe u nderua me shpėrblimin pėr kėngėn mė tė mirė nė zhanrin hip-hop. Albumi “Historiku” ėshtė shoqėruar edhe me video-klipin “Deshu”, i realizuar nga produksioni kosovar Pixels.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Historiku” nga hip-hop artisti VIAGRA
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: