ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
ismajli meda dashuri druri genta gjata 2012 murlan double kosoves anglisht BAJRAM PORNO loja celular komandat dashurie elvana krasniqi gashi numrin shkronja numri beqiri nokia nika
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Lyrical Son me “Recept” pėr shqiptar prej 5 deri nė 105 vjeē

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dostiNumri i postimeve : 60
Join date : 17/06/2008

MesazhTitulli: Lyrical Son me “Recept” pėr shqiptar prej 5 deri nė 105 vjeē   Wed Jul 09, 2008 5:44 pm

Reperi Festim Arifi i njohur si Lyrical Son sė shpejti do tė hedh nė treg albumin e tij me titull “Recept” i cili do tė pėrfshijė rreth 20 kėngė. Albumi ėshtė punuar nga ‘Gramafon Entertaiment’ dhe ‘Infinit Records’. Muzika dhe orkestrimi i kėngėve janė bėrė nga Genc Prelvukaj, Vigan Bardhi (K-OS) dhe vet Festimi. Po ashtu tekstet e kėngėve i ka shkruar vet Lyrical Son.Ai ka deklaruar se nė tekstet e tij janė trajtuar tema tė cilat prekin siē ka thėnė ai “shqiptarėt prej 5 e deri nė 105 vjeē”. Gjithashtu ai do tė realizojė edhe njė video-klip mirėpo ende nuk ėshtė specifikuar se cila do tė jetė kėnga e cila do tė vizuelizohet. Ai ka shtuar se deri nė fund tė vitit ka nė plan tė realizojė edhe dy video-klipe tė tjera. Albumi i Lyrical Son do tė promovohet nė Kosovė, Shqipėri, Maqedoni dhe diasporė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lyrical Son me “Recept” pėr shqiptar prej 5 deri nė 105 vjeē
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: