ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
ismajli anglisht genta murlan double celular nokia krasniqi loja elvana druri PORNO BAJRAM dashuri komandat meda nika kosoves numrin beqiri dashurie 2012 gjata numri shkronja gashi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Te verteta, genjeshtra, mahi etj. te lyme me sex

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Te verteta, genjeshtra, mahi etj. te lyme me sex   Wed Jul 09, 2008 3:24 am

Hajde te kallxojme te verteta ndodhi ne jeten e perditshme apo edhe te ndegjume humoristike e te disponohmi para aktit madhor, para te qimes.

Sot nje shokut tim, pasi perjetoi nje aksident te lehte, i urdheruan ta ben testin antidoping apo qka karin osht.

Gjithnje sipas fjeleve te ti:
Me shtinen me dhane urinen, shurren kishemenja, e nuk me loshin vetem por me shikojshin policia. Une nga frika sa do qe u mundojsha nuk mujsha dot me gjete karin tim i cili ishte tretur, pak nga stresi e pak nga frika e denimit etj.
Me ne fund e gjeta, bile une mendova ashtu. E kapa me dore dhe fillova te urinoj apo qysh i thomi ne me pshurre kur qka me pa, filloj koma e djatht me mu nxe!!!! E nala shurren dhe hetova se diqka nuk osht ne rregull dhe po e kontrolloj doren. Qka me pa, hashimin sun e gjejsha e dora e kishte gjete koqen!

Haj hajjjjjjj, i thashe, po nuk pshurret me koqe o jaran. A per me bo nevojen e madhe e rujshe hashim agen a hahahahahahaha
vissar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te verteta, genjeshtra, mahi etj. te lyme me sex
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Forum i Lire ::. :: Pa Censure-
Kėrce tek: