ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
PORNO dashurie numrin anglisht shkronja murlan druri genta celular BAJRAM ismajli meda loja krasniqi beqiri elvana gjata nika numri dashuri nokia komandat gashi 2012 double kosoves
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Rrit versionin ne WarCraft

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Rrit versionin ne WarCraft   Tue Jul 08, 2008 1:20 am

Te kjo tem kini Warcraft III: Reign Of Chaos + Frozen Throne versioni 107
Per me rrit version duet te kini :

w3battle_121a http://w14.easy-share.com/3888641.html

War3TFT_121a_English http://ftp.blizzard.com/pub/war3x/patches/pc/
War3ROC_121a_English http://ftp.blizzard.com/pub/war3/patches/pc/

rreth instalimit
se pari e instalon lojen mos e krekirat hiq
i cet War3TFT_121a_English ; War3ROC_121a_Englishdhe w3battle_121a ne Warcraft iii ;
instalon kto te 2 ja pastaj w3battle_120a
dhe behet loja me crack

dallimi
http://img519.imageshack.us/img519/2066/war3fn7.jpg
__________________________________________________ _____________________________________
po spo di si tija bej te luaj on line , un kam modem dhe pom thot konektohu manualy ???? a ka zgjidhje per ketu

imazhi hellp
http://img86.imageshack.us/img86/7716/retrypa2.jpg

Ju Pershendes

kela
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rrit versionin ne WarCraft
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Argėtim & zbavitje ::. :: Lojra-
Kėrce tek: