ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numri gjata gashi double krasniqi PORNO anglisht ismajli BAJRAM elvana dashurie shkronja kosoves nokia loja komandat murlan dashuri nika 2012 druri meda celular beqiri numrin genta
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 NEW! WoW:The Wrath of the Lich King -rap

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: NEW! WoW:The Wrath of the Lich King -rap   Tue Jul 08, 2008 1:17 am

Dhe pra anetar te nderuar pas shitjes te mahnitshme nga blizzard WoW:Burning Crusade del edhe ne treg WoW me i ri WoW:The Wrath of the Lich King.Dhe ketu kam postuar dis ascreenshota se si duket loja e re e Blizzard


dhe jam kurreshtar ta di nga ju se a do te ket shitje dhe a do te perdoret me shum se WoW tjerat ???KHG is the best, **** the rest !!!
I'll support KHG with all i posses especially at Games,Cracks,Serials and Translation...!

Nese ju pelqejn postimet e mija at'here mos falenederoni por klikoni tek reputacioni ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
NEW! WoW:The Wrath of the Lich King -rap
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Argėtim & zbavitje ::. :: Lojra-
Kėrce tek: