ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Cheats,Hint's & all things to play Easy [Ketu]

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Cheats,Hint's & all things to play Easy [Ketu]   Mon Jul 07, 2008 3:29 pm

ne ket tem mundeni me postu cheats hints dhe gjera te tjera per me lujt ma leht ndonje loj, si pershembull: Game Save 100%( loja e perfundune deri en fund )


si fillim un po paraqes Game save 100%, Cheats dhe Hints te Need For Speed Carbon per PC( Kompjuter )

Ketu mund te beni download Game Save 100%:
Download

Ketu e keni Hint's
Download
qfar mund te besh ket:

Kodi:
F1 - Infite Money
F2 - Always Fist (Circuit Races)
F3 - Unlocked Locked Content
F4 - INFINITE NOS (player only)
F5 - SAVE/RESTORE
F6 - INFINITE BULLET TIME (player only)Ketu keni Cheats:
Download

ne fillim un postova vetem per Need for speed Carbon per PC, por ju kisha lut juve qe kur te postoni le te jen per lojra me te reja dhe spaku te postoni 2 nga ket menyrat.

edhe diqka
Hints eshte gje e njejt sikur Trainers dmth Hints Trainer e njejta gje rabbit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cheats,Hint's & all things to play Easy [Ketu]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Argėtim & zbavitje ::. :: Lojra-
Kėrce tek: