ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
beqiri dashuri elvana loja nokia komandat genta PORNO druri shkronja anglisht BAJRAM nika kosoves dashurie 2012 double numrin gjata meda ismajli gashi numri murlan celular krasniqi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Telefonat e ri skype,te flasesh pa para!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Telefonat e ri skype,te flasesh pa para!   Mon Jul 07, 2008 3:32 am

Kompania e madhe europiane Skype ka prodhuar telefonin wifi qe perdor marresin_dhenesin G me anen e te cilit ju mund te flisni pa ndermjetesine e kopjuterit me te gjthe telefonat e botes me nje cmim te ulet ose mund te flisni pa pagese me te gjithe ata (qe tani arrijne ne dhjetra milione njerez) qe perdorin Skype. Telefoni i ri wifi Skype lidhet ne internet ne database-in e Skype kudo qe ka vale te wifi network dhe kryesisht keto jane tani net e gjitha aeroportet ne kafete e njohura Starbucks, Panera Bread ne fastfood-et McDonalds, ne librarite "Book a million", "Barnes and Noble" dhe support clouds dhe T-mobile HotSpots. Sinjal ka edhe ne nje pjese te madhe te hoteleve si dhe ne te gjitha aeroportet e botes. Software I prodhuar nga skype mund te instalohet edhe ne nokia N800 dhe N810duke e kthyer ate edhe ne nje telefon Skype wifi.Po keshtu aim und te instalohet edhe ne PSP 2000. Me prodhimin e ri "3Skypephone" Skype prodhoi telefonin wifi # Giga me 2Megapixel kamera, mp3 player per degjimin e muzikes, si dhe mobil Tv e Internet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Telefonat e ri skype,te flasesh pa para!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Chat Programe ::. :: Skype-
Kėrce tek: