ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Campbell udhėton nė Brazil pėr tė dhuruar gjak..!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Campbell udhėton nė Brazil pėr tė dhuruar gjak..!   Mon Jul 07, 2008 3:20 am


Supermodelja Naomi Campbell ka fluturuar drejt Brazilit me qėllim qė tė ndihmojė kėtė vend, i cili pėrballet me epideminė e etheve tropikale.
Ajo planifikon tė dhurojė gjak dhe tė rrisė vetėdijen pėr sėmundjen e mushkonjave, qė ka prekur rreth 60 mijė njerėz nė Brazil, dhe ka vrarė 50 prej tyre. “Duhet tė ndihmoj Brazilin dhe do tė dhuroj gjak”, ka thėnė modelja para se tė nisej. Ky ėshtė udhėtimi i parė i saj nė Amerikėn Latine, qė kur u operua nė njė spital tė Sao Paolos nė shkurt, pėr largim urgjent tė njė ciste. Campbell e quajti veten ambasadore e Rio-s dhe kėrkoi nga qeveria tė ndėrmerret aksion pėr tė zbutur gjendjen. "E dua Brazilin, siē e dini jam ambasadore e Rio-s. Nė parim, nuk duhet fajėsuar tė gjithė, mendoj se qeveria duhet tė gjejė njė mėnyrė pėr tė zgjidhur problemin, duke pėrmirėsuar gjendjen nėpėr spitale dhe kujdesur pėr personat me ethe tropikale", tha modelja 37-vjeēare, e cila ėshtė vizitore e shpeshtė e Brazilit. Vizita e Campbell nė Rio De Zhaneiro vjen vetėm dy javė pasi u arrestua gjatė njė udhėtimi me British Airways nė Londėr, pėr shkak se kishte sulmuar njė polic.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Campbell udhėton nė Brazil pėr tė dhuruar gjak..!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: