ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Albumi i aktores Scarlett Johansson nė shitje mė 20 maj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Albumi i aktores Scarlett Johansson nė shitje mė 20 maj   Mon Jul 07, 2008 3:18 am


Albumi debutues i aktores Scarlett Johansson “Anywhere I Lay My Head” siē duket reflekton stilin e saj tė jetesės. "Albumi im i pėrshtatet mėnyrės sime tė jetesės", ka thėnė aktorja pėr numrin e muajit maj tė revistės “Spin”. Ajo gjithashtu ka tėrhequr njė paralele nė mes vetes dhe tė famshmeve tė tjera, qė njėherėsh kanė kėnduar e aktruar. "Nuk kam lidhje as me Lindsay Lohan as me Paris Hilton, qoftė pėr nga mėnyra se si jetoj apo muzika qė dėgjoj", ėshtė shprehur Johansson. "Ato mbase bėjnė muzikė qė pėrputhet me jetėn e tyre - 'A nuk do tė ishte mirė qė tė kėrcenin me kėngėn time nė njė klub nate?'", ka shtuar ajo. Albumi i Scarlett-it ėshtė incizuar gjatė 2007-ės, ndėrsa do tė lansohet mė 20 maj tė kėtij viti. Incizimi i saj i ri tashmė ka tejkaluar suksesin e Jessica Simpson-in, e cila ka ēmuar lartė talentin e koleges. "E respektoj shumė atė, mendoj se ėshtė njė person shumė i talentuar ndonėse e re nė moshė", ka thėnė Jessica pėr revistėn “Esquire”. "Dhe ėshtė jashtėzakonisht e bukur. Plus, punon me mė tė mirėt prej mė tė mirėve", ka pėrfunduar ajo. Albumi i artistes pėrfshin njė kėngė origjina dhe 10 pėrpunime tė kėngėve tė Tom Waits-it.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Albumi i aktores Scarlett Johansson nė shitje mė 20 maj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: