ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 komandat dashurie genta gjata druri double gashi ismajli BAJRAM dashuri numri PORNO krasniqi elvana nokia celular beqiri anglisht numrin kosoves shkronja murlan loja nika meda
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Shakira bėn thirrje pėr edukimin e fėmijėve tė varfėr

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Shakira bėn thirrje pėr edukimin e fėmijėve tė varfėr   Mon Jul 07, 2008 3:17 am


Kėngėtarja kolumbiane Shakira i ėshtė bashkuar kongresistes Nita Lowey dhe mė shumė se 50 studentėve pėr tė bėrė thirrje qė tė pėrpilohej njė ligj qė do tė siguronte edukimin e fėmijėve tė vendeve tė varfra. Pjesėmarrja e fitueses sė ēmimit “Grammy” nė kėtė ngjarje ishte pjesė e fushatės globale “Java e Edukimit” nė Uashington DC qė nisi tė hėnėn dhe do tė pėrmbyllet mė 27 prill. Mė shumė se 72 milionė fėmijė nga e mbarė bota nuk mbarojnė as shkollėn fillore, ndėrsa 226 milionė atė tė mesme, njė tragjedi qė artistja dhe aktivistja thotė se do tė ndikojė nė tė ardhmen e fėmijėve. Shakira ėshtė njė ndėr artistet dhe aktivistet mė tė njohura tė Amerikės Latine, e cila ka krijuar njė fondacion nė Kolumbi qė pėrkrah programet universale pėr edukim. Kėngėtarja gjithashtu ėshtė ambasadore e vullnetit tė mirė nė UNICEF.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shakira bėn thirrje pėr edukimin e fėmijėve tė varfėr
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: