ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Elvana Gjata dhe Skills me nga gjashtė nominime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Elvana Gjata dhe Skills me nga gjashtė nominime   Mon Jul 07, 2008 3:16 am


Elvana Gjata dhe Skills me nga gjashtė nominime nė "Video Fest ‘08"

Bukuroshja nga Shqipėria, Elvana Gjata, dhe rep-bendi kosovar “Skills”, kanė kryesuar me nominime nė edicionin e sivjetmė tė “Video Festit” muzikor, qė do mbahet mė 19 maj nė Prishtinė.
Nominimet janė pėrzgjedhur nė mesin e 144 videoklipeve konkurruese, nga juria e pėrbėrė nga 12 persona. Pretendentė pėr tė fituar ēmimin kryesor, “Videoklipin mė tė mirė tė vitit”, janė Skillz me “Ah femrat”, Elvana Gjata me “Mamės”, Kaltrina Selimi me “Auto Stop” dhe Elia Zaharia me “31 October”.

Nė mesin e tė nominuarve kryesojnė Elvana Gjata me “Mamės” dhe Skillz me “Ah femrat”, qė tė dyja videoklipet me nga gjashtė nominime. Ata pasohen nga Kaltrina Selimi me pesė nominime pėr videoklipin e kėngės “Autospot”.

Nga konkurrimi janė pėrjashtuar Adelina Ismaili, Genta Ismaili e Leonora Jakupi, ndėrsa si justifikim organizatorėt kanė shpjeguar: “Nė fillim tė punės sė saj, juria ka vendosur qė pėr shkak tė mesazheve specifike qė bartin nė vete, tė mos hyjnė nė konkurrencė video spotet nė vijim: Genta & Geti (“Krejt e dinė”), Grupi i kėngėtarėve “Boll ka fol kuklla”, Adelina Ismaili (“Trimit tim”), Leonora Jakupi (“Tė falem Kosovė”), Aurora (“Amaneti”), Eliza Hoxha (“Pėr ata qė s’janė”)”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Elvana Gjata dhe Skills me nga gjashtė nominime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: