ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Longoria zotohet se do tė mėsojė frėngjishten

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Longoria zotohet se do tė mėsojė frėngjishten   Mon Jul 07, 2008 3:15 am


Longoria zotohet se do tė mėsojė frėngjishten


Eva Longoria, ėshtė zotuar se do ta mėsojė gjuhėn frėnge deri nė fund tė vitit, pasi qė dėshiron tė jetė nė gjendje tė flasė me burrin e saj, yllin basketbollit, Tony Parker, nė gjuhėn e tij amtare.
“I jam betuar vetes time se do tė jem nė gjendje tė flas kėnaqshėm gjuhėn frėnge kėtė vit. Do tė duhej tė kisha filluar tashmė t’ju them tė vėrtetėn por, po kaloj ca kohė relaksimi dhe patrazuara dhe nuk dua tė shqetėsohem”, ka thėnė aktorja .

“Por, dikur gjatė kėtij viti, do tė marr ca orė serioze tė frėngjishtes, pasi qė dėshiroj tė jem e aftė ta kuptoj Tonyn, kur ai flet me familjen dhe miqtė e tij francez. Edhe pse Tony gjithmonė shėrben si njė pėrkthyes pėr mua, ndjehem ca e izoluar nga familja e tij dhe dėshiroj ta tejkaloj atė dhe tė ndjehem e afėrt me ta, duke e mėsuar gjuhėn”, ka shtuar Longoria.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Longoria zotohet se do tė mėsojė frėngjishten
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: