ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
gjata anglisht numrin komandat elvana dashuri BAJRAM gashi ismajli double nokia numri dashurie druri shkronja 2012 kosoves PORNO celular murlan krasniqi genta meda loja nika beqiri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Besa Kokėdhima, fituesja e “Top Fest 5

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Besa Kokėdhima, fituesja e “Top Fest 5   Mon Jul 07, 2008 3:11 am


Besa Kokėdhima me kėngėn “Engjėjt vrasin njėsoj” ėshtė fituesja e edicionit tė pestė tė festivalit “Top Fest”. Nata finale e kėtij festivali zuri vend mbrėmė nė “Pallatin e Koncerteve” nė kryeqytetin shqiptar, Tiranė. Besa ka fituar ēmimin e madh prej 10 mijė euro, qė sivjet ėshtė ndarė nė kombinim me votat e teleshikuesve dhe jurisė profesionale tė festivalit. Ajo gjithashtu ka fituar “Ēmimin e internetit”. Edhe sivjet kėngėtarėt kosovarė nuk janė kthyer duarthatė. Teuta Kurti ka fituar ēmimin “Interpretuesja mė e mirė”, kėngėtari i ri Shpat Deda u shpėrblye si “Artisti mė i mirė i ri”, bashkėpunimi nė mes “Skillz” dhe “Viagra” ėshtė shpėrblyer me ēmimin “Best Hip-Hop”. Grupi Ngroba ka fituar ēmimin qė ndan kompania Vodafon. Ndėrsa, kėngėtarja Vesa Luma mori ēmimin qė ndan “Digitalb”. Kėngėtarėt e shpėrblyer nėpėr kategori tė ndryshme krahas trofeve kanė marrė edhe nga 1 mijė euro. Natės finale pėr herė tė parė sivjet i ka paraprirė parakalimi i artistėve mbi qilimin e kuq. Mbrėmė interpretuan 33 artistė nga gjithsej 49 sa ishin tė nominuar nė 10 kategori. “Top Fest” konsiderohet festivali mė i madh nė trojet shqipfolėse. Pėr kėtė viti nė “Top Fest” kanė konkurruar gjithsej 259 artistė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Besa Kokėdhima, fituesja e “Top Fest 5
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: