ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
celular 2012 numrin nokia gashi double PORNO elvana ismajli dashurie anglisht beqiri murlan numri shkronja kosoves krasniqi dashuri genta gjata komandat loja meda nika druri BAJRAM
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ndahen ēifti Soni dhe Flori

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Ndahen ēifti Soni dhe Flori   Mon Jul 07, 2008 3:10 am


Ēifti i kėngėtarėve nga Shqipėria Soni Malaj dhe Florian Mumajesi i kanė dhėnė fund lidhjes sė tyre kėtyre ditėve. Kėto janė thashethemet mė tė fundit qė qarkullojnė nėpėr ueb-faqe tė ndryshme shqiptare por edhe nėpėr kafe baret e Tiranės. Dyshja e patėn bėrė publike lidhjen mes tyre gjatė prezantimit nė festivalin “Kėnga Magjike” tė mbajtur vjet nė Tiranė, madje ata i patėn dhuruar spektatorėve edhe njė puthje tė “fortė” televizive. Ende nuk dihet motivi i ndarjes sė ēiftit e nė tė njėjtėn kohė nuk dihet nėse ėshtė njė ndarje serioze apo vetėm njė grindje e vogėl mes tyre e cila mund tė rregullohet. Qė kur ēifti kanė bėrė publike lidhjen e tyre i janė adresuar thashetheme nga mė tė ndryshmet tė cilat asnjėherė nuk janė pėrgėnjeshtruar nga ēifti deri nė paraqitjen e Soni Malajt nė njė intervistė me shou-menin e njohur shqiptar Adi Krasta ku kėngėtarja pati deklaruar se “lidhja mes nesh ėshtė perfekte”. Mbetet tė shpresojnė qė ēifti i cili konsiderohej tė jetė mė simpatiku nė shou biznesin shqiptar tė ribashkohen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ndahen ēifti Soni dhe Flori
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: