ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 140.000 dollarė pėr kujdestare tė binjakeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: 140.000 dollarė pėr kujdestare tė binjakeve   Mon Jul 07, 2008 3:06 am


140.000 dollarė pėr kujdestare tė binjakeve

Ēifti Brad Pitt dhe Angelina Jolie ka vendosur t’i shpenzojė 140.000 dollarė pėr njė kujdestare tė binjakėve tė tyre.
Ēifti, qė pret lindjen e vajzave binjake gjatė kėtij muaji, raportohet se ka shpallur konkursin pėr tė punėsuar njė kujdestare nė butikun e bebeve Petit Tresor tė Los Angelesit, njė butik ky luksoz tė cilin ata e kanė pėrdorur pėr familjen e tyre dhe po ashtu kanė blerė pajisje tė tjera pėr foshnjat.

Ata nė kėtė dyqan kanė shpenzuar duke blerė njė llambadar tė kristaltė pėr 899 dollarė, njė shtrat fėmijėsh 3.200 dollarė, tė markės "Versailles-style", djepe nė vlerė prej 800 dollarėsh dhe dollap rrobash francez me ēmim 4.500 dollarė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
140.000 dollarė pėr kujdestare tė binjakeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: