ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Megjithatė Zana e fiton vizėn – pjesėmarrja diskutabile

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Megjithatė Zana e fiton vizėn – pjesėmarrja diskutabile   Mon Jul 07, 2008 3:04 am

Bukuroshja kosovare, Zana Krasniqi ka fituar vizėn pėr nė Vietnam, mirėpo ėshtė diskutabile pjesėmarrja e saj nė Miss Universe 2008, qė mbahet nė kėtė shtet.

Do zoti dhe nuk do tė kemi probleme tė tjera gjatė festivalit”, ka thėnė fotografi shqiptar Fadil Berisha.

Bukuroshes kosovare autoritetet e Vietnamit ia kishin refuzuar vizėn me pasaportė tė UNMIK-ut, pėrderisa me intervenimin e ambasadės se Shqipėrisė nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, ajo ka marrė vizėn me pasaportė shqiptare.

Autoritet qeveritare tė Vietnamit kontestojnė pavarėsinė e Kosovės, kėshtu qė ata kanė bėrė tė qartė se do bėjnė problem pėr pjesėmarrjen e Kosovės nė kėtė spektakėl. Pėrveē Vietnamit, qė ka kėrcėnuar se do tė tėrhiqet nga gara, tėrheqjen e kanė paralajmėruar, Serbia, Kroacia (pasi qė misi i kėtij shteti ėshtė nga serbia) dhe Bosnja Hercegovina.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Megjithatė Zana e fiton vizėn – pjesėmarrja diskutabile
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: