ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashurie BAJRAM anglisht 2012 ismajli shkronja elvana beqiri meda celular gashi PORNO komandat murlan gjata krasniqi numrin nokia loja dashuri double druri nika numri kosoves genta
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Divorcohen Witherspoon-Phillippe

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Divorcohen Witherspoon-Phillippe   Mon Jul 07, 2008 3:01 am


Divorcohen Witherspoon-Phillippe

Reese Witherspoon ka nėnshkruar edhe njė marrėveshje tjetėr: Ndarjen e saj nga ish-burri i saj, aktori Ryan Phillippe.
Dokumentet janė plotėsuar tė mėrkurėn nė Los Angelos, dhe kėshtu ēifti i ka dhėnė vulė ndarjes, mirėpo nuk janė dhėnė detaje se ēfarė do tė bėhet me fėmijėt e tyre tė moshės tetė dhe katėr vjeē.

Witherspooon ėshtė cituar tė kėtė “shprehur dėshira kontradiktore”, kur ajo ka plotėsuar letrėn e divorcit dhe ėshtė ndarė me burrin e saj, pas shtatė vjetėsh martesė.

Aktorja e filmit "Legally Blonde" ka fituar ēmimin Oscar pėr aktorėn mė tė mirė nė vitin 2006.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Divorcohen Witherspoon-Phillippe
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: