ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Zhduket Zanfina!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Zhduket Zanfina!   Mon Jul 07, 2008 2:52 am


Motra e vogėl e familjes
Ismaili nuk po del as nga banesa, ndėrsa kolegėt e saj pohojnė se
bukuroshja ėshtė "zhdukur" pėr momentin.Burime pranė
familjes sė saj kanė thėnė se Zanfina ėshtė nė vrullin e provimeve dhe
se nuk dėshiron tė marrė pjesė nė ndonjė koncert tani pėr tani dhe se
tė gjitha gjėrat janė duke i shkuar pėr sė mbari.

“Ajo nuk ka asnjė problem. Nuk ka problem me tė dashurin, as me ndonjė
sėmundje. Thjesht dėshiron tė mėsojė sa mė shumė pėr tė diplomuar dhe
mandej tė merret me karrierėn e saj”, ka thėnė ky burim pėr
telegrafi.com.

Kah mesi i korrikut pritet qė Zanfina tė udhėtojė pėr nė vendet
bregdetare ku do tė mbajė disa koncerte pėr adhuruesit e saj, pėrderisa
ėshtė duke punuar ngadalė por sigurt pėr albumin e saj mė tė ri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zhduket Zanfina!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: