ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Cyrus: Dua tė bėhem Madonna e ardhshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Cyrus: Dua tė bėhem Madonna e ardhshme   Mon Jul 07, 2008 2:46 am


Sensacioni
i tė rinjve, Miley Cyrus, ėshtė e vendosur qė tė bėhet Madonna e
ardhshme duke pohuar se kėtė e ka qėllim kryesor tė karrierės sė saj.Aktorja
e serialit, “Hannah Montana”, e cila ėshtė edhe kėngėtare, shpreson pėr
njė karrierė tė gjatė dhe tė suksesshme muzikore dhe ėshtė e bindur se
ajo do tė mund ta arrijė divėn e muzikės duke e ndryshuar vazhdimisht
imazhin e saj.

Madonna vazhdimisht e ‘rinovon’ vetveten dhe pikėrisht kėtė dua ta bėj
edhe unė. Gjithēka qė mė del pėrpara dhe mė duket mirė, atė do ta bėj”,
ka thėnė Cyrus pėr revistėn, “People”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cyrus: Dua tė bėhem Madonna e ardhshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: