ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double loja gjata ismajli celular anglisht krasniqi numrin shkronja druri BAJRAM kosoves gashi genta beqiri nokia numri elvana PORNO murlan dashuri nika 2012 meda komandat dashurie
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Emma e ēuditur pėr interesimin e paparacėve pėr Victorian

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Emma e ēuditur pėr interesimin e paparacėve pėr Victorian   Mon Jul 07, 2008 2:43 am


Kėngėtarja,
Emma Bunton, ėshtė e shokuar nga "stuhia" e paparacėve qė e ndjekin
vazhdimisht shoqen e saj, Viktoria Beckham, ngado qė ajo shkon.Emma
dhe Victoria kanė qenė anėtare tė hit-grupit tė famshėm, “Spice Girls”,
megjithatė interesimi i gazetarėve dhe fotoreporterėve pėr Posh Spice u
bė i madh pas martesės sė saj me superyllin e futbollit, David Beckham,
nė vitin 1999.

Bunton as tani nuk mund ta kuptojė se pse tėrheq aq shumė interesim ikona e modės.

“Isha nė njė restorant me Victorian, ndėrsa tė gjithė njerėzit e
shikonin atė duke u munduar qė ajo t’i vėrente. Ndėrsa, pėr mua, ajo
ėshtė thjesht Victoria, shoqja ime, njė nėnė e mrekullueshme dhe njė
vajzė shumė e mirė”, ka thėnė Emma.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Emma e ēuditur pėr interesimin e paparacėve pėr Victorian
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: