ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Nas: Kam provuar marihuanėn kur isha nėntė vjeē

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Nas: Kam provuar marihuanėn kur isha nėntė vjeē   Mon Jul 07, 2008 2:39 am


Ylli i muzikės rep, Nas, ka zbuluar se ai e ka provuar marihuanėn pėr tė parėn herė nė moshėn nėntėvjeēare.Kėngėtari
i njohur me hitin “I Can”, ka thėnė se babai i tij, jazisti Olu Dara,
kthehej nga turnetė me marihuanė dhe ia ofronte atė djalit tė tij.

“Ai rrinte nė shtėpi duke tymosur barishte. Ai mė dha ta provoj kur
isha, tė themi, nėntė vjet. Ishte shumė cool. Ne dėgjonim muzikė,
bisedonim, shihnim TV. Kėrkoja ta godisja, dhe nė disa raste ai mė
lejonte”, ka thėnė reperi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nas: Kam provuar marihuanėn kur isha nėntė vjeē
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: