ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
PORNO numrin kosoves beqiri komandat loja shkronja ismajli nika dashurie double celular 2012 BAJRAM numri murlan genta anglisht krasniqi druri dashuri gashi gjata meda nokia elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Stefani: Mė shumė romantizėm kur keni fėmijė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Stefani: Mė shumė romantizėm kur keni fėmijė   Mon Jul 07, 2008 2:37 am


Gwen
Stefani thotė se ajo dhe burri i saj, Gavin Rossdale, kanė janė shumė
mė romantikė qė nga momenti i lindjes sė djalit tė tyre, Kingston.Kėngėtarja
38-vjeēare, e cila tani ėshtė duke pritur fėmijėn e dytė, pranon se
lidhja e saj me Gavin ėshtė pėrmirėsuar pasi janė bėrė prindėr.

“Mendoj se Gavin dhe unė jemi shumė mė tė afėrt me njėri-tjetrin tani
pasi kemi fėmijė. Tė dy jemi bėrė mė romantikė dhe kujdesemi mė tepėr
pėr njėri-tjetrin”, ka thėnė kėngėtarja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Stefani: Mė shumė romantizėm kur keni fėmijė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: