ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
murlan krasniqi komandat nokia double shkronja meda BAJRAM beqiri loja dashuri numrin numri 2012 dashurie druri gashi genta kosoves elvana gjata PORNO ismajli anglisht nika celular
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 : Nora vazhdon tė mos flasė pėr privatėsinė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: : Nora vazhdon tė mos flasė pėr privatėsinė   Mon Jul 07, 2008 2:34 am


Kėngėtarja,
Nora Istrefi, ka vazhduar tė jetė enigmatike pėr jetėn e saj private,
pėrderisa ka promovuar albumin dhe spotin e saj mė tė ri nė "Programin
e mėngjesit" nė RTK.Prezantuesja, Brikena Beqiri, i ka
parashtruar pyetje kėngėtares nė lidhje me albumin, derisa Nora ka
treguar pėr bashkėpunimet e saja me njė amerikan dhe kėngėn e saj tė
fundit me njė reper amerikan, shumė pak tė njohur pėr publikun
shqiptar.

Video-klipi Norės ka qenė njė video-klip i punuar nė Maqedoni, njė
traditė qė Nora e ka vazhduar pėrsėri, pavarėsisht kritikave tė mediave
tė ndryshme kosovare.

Gjatė gjithė intervistės Nora nuk e ka thėnė asnjė fjalė pėr tė
fejuarin e saj Robertin, pėrderisa pėrsėri ėshtė lavdėruar pėr albumin
e saj tė ri dhe njė kėngė qė e ka nė duet me Sinan Vllasaliun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
: Nora vazhdon tė mos flasė pėr privatėsinė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: