ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
elvana dashurie genta nokia krasniqi nika meda kosoves 2012 BAJRAM numrin PORNO loja double komandat ismajli celular shkronja gjata dashuri anglisht gashi murlan druri numri beqiri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Arbėri dashurohet nė Besartėn Arbėri e ka lėnė tė dashurėn e

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Arbėri dashurohet nė Besartėn Arbėri e ka lėnė tė dashurėn e   Mon Jul 07, 2008 2:33 am


Arbėri e ka lėnė
tė dashurėn e tij italiane dhe ka filluar tė kaloj me Besartėn,
kosovaren e vetme e cila ka qenė nė shtėpinė e "Big Brother".Kėshtu
ka lajmėruar gazeta “Panorama”, e cila ka shkruar se mes Arbrit dhe
Besartės mund tė ketė filluar njė histori dashurie. Rreth njė javė mė
parė, disa ish-banorė tė shtėpisė sė “Big Brother” morėn pjesė nė
ditėlindjen e Besartės nė Gjilan.

Pritja ishte e jashtėzakonshme jo vetėm nga familja e Besartės por nga
tė gjithė fansat e programit “Big Brother”. Ishin ftuar nė ditėlindje
tė gjithė ish-banorėt, por morėn pjesė vetėm Ēimi me familjen, Astriti
me bashkėshorten, Ingridi, Ina, Poli, Visi, Dorina, Julinda me tė
dashurin dhe i ftuari i nderit i cili nuk erdhi me grupin por me
familjen e tij, ishte Arbri.

Mbas festės nė njė disko tė Gjilanit ku u krye edhe riti tradicional i
prerjes sė tortės, tė gjithė banorėt u akomoduan nė njė nga vilat qė
janė pronė e familjes sė Besartės, ndėrsa Arbri me familjen u ftuan nė
ambientin ku jeton Besarta me familjen e saj. Gjithēka ngjan thjesht me
disa gjeste shumė tė ngrohta mikpritjeje, shumė tė spikatura kėto nė
traditėn e kosovarėve, e ku ndoshta Arbėri ėshtė pranuar si dhėndėr i
ri i Kosovės .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Arbėri dashurohet nė Besartėn Arbėri e ka lėnė tė dashurėn e
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: