ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double dashuri kosoves numrin beqiri genta nika shkronja ismajli murlan gashi elvana numri meda gjata celular 2012 krasniqi dashurie BAJRAM anglisht komandat PORNO loja druri nokia
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Albėria e adhuron muzikėn rep Kėngėtarja, Albėrie Hadėrgjona

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Albėria e adhuron muzikėn rep Kėngėtarja, Albėrie Hadėrgjona   Mon Jul 07, 2008 2:29 am


Kėngėtarja,
Albėrie Hadėrgjonaj, ėshtė njė adhuruese e rap-it dhe thotė se kjo
muzikė ka arritur tė pėrfitojė shumė adhurues nė Kosovė dhe Shqipėri.Ajo ka qenė shumė e emocionuar gjatė kėndimit tė njė kėngė live,
nė emisionin “Blue Jeans”, e cila ėshtė kėngė e re qė do futet nė
albumin e saj, pėrderisa ka thėnė se priten edhe risi tė reja nga
albumi i saj i fundit qė sė shpejti do tė del nė treg.

Ajo po ashtu ka lavdėruar kėngėtaren Adelina Ismajli, tė cilėn e ka
quajtur primadonė tė muzikės pop nė tė gjitha trojet shqiptare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Albėria e adhuron muzikėn rep Kėngėtarja, Albėrie Hadėrgjona
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: