ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
PORNO druri nokia ismajli BAJRAM gjata dashuri dashurie meda nika celular elvana gashi genta numrin kosoves loja numri beqiri 2012 double anglisht komandat murlan krasniqi shkronja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Geti diss TBA – TBA tallet me kėngėn 13 anėtarėt e

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Geti diss TBA – TBA tallet me kėngėn 13 anėtarėt e   Mon Jul 07, 2008 2:27 am


13
anėtarėt e "Baba Records", janė munduar ta kritikojnė grupin e muzikės
rep, "TBA", dhe sidomos Rebel a.K.a UniKKatil me njė kėngė tė tyre tė
re nė albumin e tyre mė tė fundit, "Pika n’vesh".Por, disa
anėtarė tė TBA nė Prishtinė kur e kanė dėgjuar kėngėn aq shumė kanė
qeshur me tė saqė kanė thėnė se kėso lloj disi bėn vetėm nė njė anėtarė
i thjeshtė i TBA.

“E nėse Rebeli ia bon njė ‘diss’, atėherė Geti le ta pėrfundojė
karrierėn e tij muzikore se sa i pėrket rep-it UniKKatil ėshtė mė i
njohur. Mos harroni ai e ka shit albumin 20 000 euro, kurse Geti
s’mundet as 5000 euro”, ka thėnė njė anėtar i TBA.

Madje rreth 20 anėtarė tė TBA e kanė pėrqeshur edhe festimin e
ditėlindjes se Getit nė KTV, dhe kanė thėnė se ēfarė “gangsta”, mundet
me qenė Geti ku si femen e feston ditėlindjen./telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Geti diss TBA – TBA tallet me kėngėn 13 anėtarėt e
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: