ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 BAJRAMCURRI ne 8 rreshta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: BAJRAMCURRI ne 8 rreshta   Thu Jul 03, 2008 3:47 pm

BAJRAMCURRI ne 8 rreshta
Origjinal ne 8 Rreshta,,
cilt jan?? QATA QET PREKIN TY MAS SHUMTI


ref
je mrena i pushtum,,po fizikisht i lir,
mrena lyp meshir,,jasht shitesh i vshtir,
per ata qe nuk e din,Rap?asht ritem poezi,
e nhistori e rapit s“hin,,,me rim dhe shpejtsi,
REC
Bajramcurri tek Pull,,kurt dush ta len pusull,
ti kop se nhip hop jee,,,,si njeri pa kull,
ski shpi as ski trull,,,,,per qata pot djeg,
veq qorri smu me pa sa po hjek kur pot pjek
smu me ma mshef faktin jo se shoh,,,si exheli,
un e shoh se dhe te ti,,, shum ka ndiku rrebeli,,
ski qef me pranu,,,,,po ndoshta dhe se sheh,
e lexoj nrreshta tu,,,, qe ti veten ma se njeh,

kur shkrun pyte veten shoki kat erdh ky stili?
se pegjigja e sakt shoki,,Nga UniKKatili,
njeri mu me plas,,,veq historia e ka pas,
se edhe nkometime tuat njeri nViktor has
nqdo rresht qe te thush,,senet jan per fush,
kejt pot shohin lepurush,,e ti thu jam arush,
ti e kujton tkalumen,se sot i rrxum per dhe,
spyt kush qysh je kan,,,po tpytin qysh je,
ref
je mrena i pushtum,,po fizikisht i lir,
mrena lyp meshir,,jasht shitesh i vshtir,
per ata qe nuk e din,Rap?asht ritem poezi,
e nhistori e rapit s“hin,,,me rim dhe shpejtsi,

rec 2
spo ki ku mu kap,,,e po gjuhesh dikun kot,
kush ska luftu me pushk?? sot skaka patriot,
qe asht let me shkru, ket po e nij pi teje,
masi te ka let pse nuk shkrove para meje??
masi dul ai tipi,,,, tash u ba kollaj,
kejt ja vjedhin stilin,, e ju rreshket si nvaj,
knaqen edhe vetja nqef, ju hin per momentin,
po B C ta dhi talentin kur ta shtin korentin,

nrralitet tshkeli e rrenat cop ti baj kur ti pervjeli
kraht si shqipe tdokna si rrebeli,
mos mu trullo po ngo knej me shokin se per hir
te ni tkalume qe kam pas me ty nuk jam i vshtir,
edhe pse e ke lyp ne disa raste e din vet,
qe sta qet me rre neper milet tuj than jam mret,
se kur te kthena ne origjinalitet jo mret po as shtet
ska nuk njoh as per kerrkan nuk em kerset, OKAY????

ref
je mrena i pushtum,,po fizikisht i lir,
mrena lyp meshir,,jasht shitesh i vshtir,
per ata qe nuk e din,Rap?asht ritem poezi,
e nhistori e rapit s“hin,,,me rim dhe shpejtsi,

kush te don me kuptu drejt le ta kupton,kush sdon sodn,le ti bahet monoton,8 rreshta jan per ty,ta thejn ata kry,ndaq merri kejt nese 8t st“hin nsy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
BAJRAMCURRI ne 8 rreshta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Tekste Kėngės-
Kėrce tek: