ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Bc feat. JaNNi - Ski Arsy

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Bc feat. JaNNi - Ski Arsy   Thu Jul 03, 2008 3:46 pm

Bc feat. JaNNi - Ski Arsy
BC feat. JaNNi-G
Titulli: Ski Arsy

Se njeh BajramCurrin?,,, mso diqka pi meje,
se sjam nga ata tipat,,,qet bajn me dhimje kreje,
nicki jam me perardhje,,,a dit se pse??
kam lind nkomunen Zona-B,,,, Bashkia BC,
per kuq e zi dashnin qe kam,,,veq zemra e di,
per shqipet an e man botes ku ban pjes dhe ti,
kurrkuj si jap arsye me kan,, pengesa jem,
veq cili do qet jet, mrapa keshi kur ti dhem,
kur ti bi fjal si plumi,,,shkojn lotet sikur lumi,
hala stka ra me pa ty qishi krral nMC forumi,
ksi mreti,, qe u ba shkak qe sod shum mileti,
per mem mrrxu ka shtat a tet jan bashku nerveti,
deri dje u shajshin n“nane e sod,,kan formu klane,
si pidha bajn plane kunder mbretris iliriane,
mujn me rre dhe qefin vetes,,,,po qellimin kurr,
se ktu ni mret a kan,asht dhe ka me kan,B CURR

Refren:
JANNI G --- ski arsy me kan nbeff, me ilirian cartel,
B CURRI --- veq nkofsh lodh nga jeta,,,e po lyp exhel,
JANNI G --- ski arsy me sha,,,,as ski pse zarabat,
B CURRI --- se veq kallxon qe je shkerdhat edhe ki inat

A thu zot pse qaq shum, gjint ma kan inat,
nashta shum arita, e shum prej tine po sho rat
qellimit qe gjith i pata, thuj se gati i kam arit
pe shoh trazirat qe kakan bo, e qe shuhet nji drit
do paskan gju kerkes, ma mir me than u kakan lut
paskan met shprazt, keq u paska hi ajo tut
u kokan menu me bo diqka, po spja di qellimin
nashta shum te para shkova, tash pe kerkojn kthimin
u bo von per diqka till, jeta gati tmaroj
suicid tka ngel me bo, gjithcka per ty ktu perfundoj
arsye fundit pse per me bo, asht se ski shanc
Jam gjithcka qe ty sje, Boj rap per aroganc
Veshtirsia me e madhe, me rok at qe tham
edhe sikur ta rok, prap ski me dit kush jam
e di qe skalon leht, o nji plag pa sherim
gjithkun ku shtina kry, lash nji shenj si mbizotrim

Refren:
JANNI G --- ski arsy me kan nbeff, me ilirian cartel,
B CURRI --- veq nkofsh lodh nga jeta,,,e po lyp exhel,
JANNI G --- ski arsy me sha,,,,as ski pse zarabat,
B CURRI --- se veq kallxon qe je shkerdhat edhe ki inat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
Bc feat. JaNNi - Ski Arsy
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Tekste Kėngės-
Kėrce tek: