ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 MicSokol feat.El_Diablo - t menu , tu shkru (bajram curri diss)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: MicSokol feat.El_Diablo - t menu , tu shkru (bajram curri diss)   Thu Jul 03, 2008 3:01 pm

MicSokol feat.El_Diablo - t menu , tu shkru (bajram curri diss)
Mic Sokoli Feat. El Diablo - Tu menu , tu shkru (Diss Bajram Curri)

veres.1 MicSokoli:
ty men e ty shkru ty t'kum saktu
njeri ko met qmontu shpin ko me ta minu
ma menja sko met shku mu mem rrxu
ki mu rrutull n'rrug ski me guxu me shku
menja met shku per mu kimu tranu
kit sen ne men maje se ti qi ropt ngjdo skaje
hej pidh nisja mu tut edhe dije qi prej menve shum shpejt ko met ba te smut
une ti qi trut qat pak talent ta heku
qyre pidhin kur e nijti kit diss perpak deku
ju kan qu hunt e kryt spo din ku e ka
o SHERRB hup se un jom korb
une helmoj pak veq kur helmoj ne vorr ty te qoj
qa u ba une ju qmotojkit rapin e juv e permirsoj
nejse qat shame se harroj ruju najkun mos te takoj
se as vet se kom kontrollin qa te boj
me siguri ni ven ne vorre ta boj

Refreni - El Diablo
Shiko pidh mos hajde kerko luft ven e pa ven
se ma von npith tnons veten e gjen
Shiko Se Mic Sokoli vlen dhe smundje toke tbon
Tu menu tu shkru se nkrah ka edhe Diablon

veres.2 MicSokoli:
erdh micsokoli me rima sa ni tren
qikjo typot dhen se kurr se arrit nivelin tem
kjo nuk o letersi as smunet mu zbulu me shkenc
se kjo ska kompetenc veq ky sen osht shum i trent
qa u ba po menon mu ba sikur tingulli i 3-nt
ani endrro qefin veti ja plotso por kurr mos harro ski qa mem ba
kit sen ta vertetoj me prova e me fakte
ky diss ty te qiti prej gjdo takti
veq ta shtini flaken e tash je ka kallesh
se kti sen sun i del ballesh
qa u ba u njersit se sen ne drit nuk qite
hala me shpresa u rrite hala ftyren e prindve nuk e ndrite
ti hala ni beat tmir me ba nuk dit
krej rapin e shiptarve e dhijte
pse pom shtin shum mu nxe pse po don shuplka gojs met rre
sdi qa u ba diqka so kat shkon mir aha e pash nkry tu ka ba bir

Refreni - El Diablo
Shiko pidh mos hajde kerko luft ven e pa ven
se ma von npith tnons veten e gjen
Shiko Se Mic Sokoli vlen dhe smundje toke tbon
Tu menu tu shkru se nkrah ka edhe Diablon

veres.3 El_Diablo:
Qe ja ku na kini dhe mos um shani neper messengera
Se e di qe ne internet te gjith bojn si gangsterra
Se nqs kini byth hajde me dilni perpara (Pot pres pidh)
Se un jam qaj njeri i rapit qe tmush me te qara
Qe ja ku jemi ne qaj grup qe ty tbon me hup (Shuj Pidh)
Ti mund tjesh qa dush por neve mos na u shit si mangup
Agressive Rhymes jena a je tum kuptu a je idiot krejt
Une jom qaj Diablo qe te eliminoj shpejt e shpejt
Vet e ki vrejt , po nejse ky episod me kaq mbaroj
Mos mendo se ndaloj se jan edhe shokt e mi pot kujtoj
Kjo nuk esht muzik e djallit kjo esht muzik e djalit
Dhe me ket muzik pot bej qe t'hipesh nkar tkalit
E di qe me kte keng karin po ta qoj
Por me ket muzik ta qish motren tende po te qoj
Kjo shkon per qdo armik qe ja din vleren ksaj muzike
Qdo minut te ksaj kenge per te jan Momente Tragjike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
MicSokol feat.El_Diablo - t menu , tu shkru (bajram curri diss)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Tekste Kėngės-
Kėrce tek: