ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 El_Diablo feat MicSokol-Kurajo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: El_Diablo feat MicSokol-Kurajo   Thu Jul 03, 2008 2:47 pm

El_Diablo feat MicSokol-Kurajo
El Diablo Feat. MicSokol - Kurajo
Strofa e par - El Diablo
Mos mendo per gjera qe kan kaluar
Por shiko tani per tani se cfar ke ne duar
Pa u ndaluar vazhdo ne erresiren e saj
Qendro i fort edhe pse zemren e ke ne vaj
Ec perparo mos qaj beje zemren gur
Sepse jeta esht e till qe koken mos ta ulesh kurr
Jeta esht e bukur jeta e till qe te vret
Beso ne vetvete dhe mos rri kot si i shkret
Leri llafet e njerzve se cfar thon
Nje njeri thot ate qe mendon
Kur duhet te thuhet e thot nuk nguron
Por jep shkas qe te gjith ta adhurojn
Ta dashurojn ta respektojn mos ta shajn
Se do vij dita qe te gjith per te do qajn
Respektoni mos i lini vend vetes per inat
Dashuroni dhe ndiqni se cfar keni si fat


Refreni - Mic Sokoli
per gjdo sen kurajo pot vyn
per gjdo sen kurajo mir pe kry
pa kurajo jeta ska qat vyn
pa kurajo sen sum kryn


Strofa e dyt - Mic Sokoli
kurajon e kupton gabin dije ski kthim
une jom ktu zotrim se prej dostav kom kurajo
veq mos me pas duhet me hanger zall me thas
pernime kurajo gati krejt jeta
veq kurajo nkit jet osht e verteta
pa kurajo shkoj jeta
njeri gjith jeten duhet me pas kurajo
se mos me pas kari thell ko me tu rras
pa kurajo si derr ki me plas
ty t'vyn shum qi prej njerz me pas kurajo
mos harro armiq mos bo
se niher tu ngulet keq o vlla
krejt kan met harru met sakatu
prej 100 postev ki mu rrxu
prej rapit ki mu harru
dhe nfund ki mu budallaku


Refreni - Mic Sokoli
per gjdo sen kurajo pot vyn
per gjdo sen kurajo mir pe kry
pa kurajo jeta ska qat vyn
pa kurajo sen sum kryn


Strofa e tret - El Diablo
Vazhdo vazhdo vazhdo keshtu bjeri
Dhe mos i ler askujt qe vendin tend ta zeri
Ngrije zerin qe ta degjoj e gjith bota
Mos rri kot se ata idiota qe flasin fjal te kota
Por kundershto se ke mundesi kundershto
Dhe cdo armik qe vjen kunder teje rrezo
Askujt mos i lejo por ngrihu sa me lart
Lart e me lart qe te dukesh sa me qart
Qe ta shohi bota qe edhe ti ekziston
Qe ta shohi bota qe edhe ti ke fuqi e kundershton
Behu si skenderbeu nqs mundesh
Behu i fort qe te gjith ti mundesh
Nqs duhet behu edhe hundlesh
Se kush je ti e gjith bota ta marri vesh
Cdo njeri nuk e ul veten posht
Edhe ti behu i fort e ngulju si gozhdRefreni - Mic Sokoli
per gjdo sen kurajo pot vyn
per gjdo sen kurajo mir pe kry
pa kurajo jeta ska qat vyn
pa kurajo sen sum kryn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
El_Diablo feat MicSokol-Kurajo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Tekste Kėngės-
Kėrce tek: