ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kastri Feat. El_Diablo - Te shtijm n'stres

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Kastri Feat. El_Diablo - Te shtijm n'stres   Thu Jul 03, 2008 2:41 pm

Kastri Feat. El_Diablo - Te shtijm n'stres
Kastri Feat. El_Diablo - Te shtijm n'stres


Verse 1 - Kastri
nuk e di qa ki inat ndaj neve
o budall hine nkit loj kryt e theve
ni diss e bon e ke dhi ja ke qi at nana
sakat kena mju lan a.r.g ka mjau qi at moter
ti qi ropt me voter ma se me mu mu shty osht si me kallu 100 kodra
une spo lshoj si ti human kungja
prej qi jum hi nrep kur posht su ungja
pish psepo ulesh posht pse po deshiron vdekjen
pse pom shti me ta prish jeten
ngom qither mir para se nkry me ta ba bir
El_Diablon mos ma shaj se t'vraj
si thmi mos um kaj si thmia kishe pot shaj
o llud mos ha mut jem ushtri prej nevenisja mu tut
qa pom kqyr si hut o mut ti qi trut
mos u ngut prite baben mos ha mut se ta qi baben
mos e hap shum at qerapen se bani t'shtina ndor ta kallxoj un daten

Refreni - El_Diablo
Nuk e di pse pidhat po dojn luft me mu
Vijn thon du luft e thon ma bon je i vogel per me kundershtu
Ti mu veq karin ka ma han se na jemi pes
Agressive Rhymes Group te shtin ne stres


Verse 2 - El_Diablo
U kry gjithcka per mir dhe u formu qiku grup
A.R.G. nr 1 kurse juve ju pim si sup
Hup ti o Street Human se sja ka bon hiq gjo
Ule koken dhe nga kto rima dicka mso
Se ti je ka bon free edhe kur bon texte
Tekstet nuk jon free pra mso pastaj vepro
Se qiky Diablo osht i vjeter per ksi pun
Agressive Rhymes Group ktu edhe un
Jemi qata mat fortit dhe mos mi luj
Se po mi lujte nga njeri do te boj uj
Do te degjeneroj si njeri i degjenerum
Do te shfaroj si njeri i shfarum
Jemi qata qe te bojm me stres
Sjom gangsterr por met shajt ty e ko ves
Hajt shko pirdhu o interes dhe mos em dol para
Se pom nervozove une te mbysh me te qara

Refreni - El_Diablo
Nuk e di pse pidhat po dojn luft me mu
Vijn thon du luft e thon ma bon je i vogel per me kundershtu
Ti mu veq karin ka ma han se na jemi pes
Agressive Rhymes Group te shtin ne stres


Verse 3 - Kastri
u ba 1 grup na shajte prej toke hup
mos u shit mangup se MicSokoli ka met zhduk
qa je ka munohesh me ba?po don me ta qi at nane pergjyst met da
a vlla mos gabo ma najkon prej a.r.g mema sha
se edhe pse um vjen gjyna pergjyst ko met da
qather kupto tuten qather dij qi sje per kurgju
qather kur tvi te shpija mos mu vesh si gru e mja nis me qit flija
krejt familja jeni rrospia qihni ka 4 her nditje te shpija
jeni ty e marr ngoj shkom se u djeg flija
ngani thirrne policin se MicSokoli me El_Diablo erdh te shpij
kuku qa po tutna kur na rrxohet shpij
diqysh sdi qa pat nqato fjal ma shum friksin
ke shum idhnime kallxove qi jeta jote kur shave najkon prej neve u mush trishtime
sdi qa met ba spoka ilaq per ton at frik
shy zanin mos ta nise tprej thik
hala per mu shtu me mu je si qik
qi lypkar gojes qi e din qi jom i fort si akili i trojes [/b][/color]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
Kastri Feat. El_Diablo - Te shtijm n'stres
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Tekste Kėngės-
Kėrce tek: