ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Demonics - Rap From Hell

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Demonics - Rap From Hell   Thu Jul 03, 2008 2:08 pm

Demonics - Rap From Hell
Demonics - Rap From Hell

Pjestar?t e grupit : El_Diablo , Il_Diavolo , Der_Teufel
Texti : Il_Diavolo (Verse 1) , El_Diablo (Verse 2 & Refren) , Der_Teufel (Verse 3)

Intro : El_Diablo
Erdha un p?rs?ri por me nj? grup t? ri
Nuk jam m? nj? por k?saj rradhe jam tri

Verse 1 : Il_Diavolo
Diavolo ja ku jam un k?tu p?r ty mor shk?rdhat
?sht? gj?ja e par q? b?jm t? bashkuar ne demonat
Jemi nr. 1 p?rgjith?ka e askush nuk na e kalon
Demonics ?sht? fjala q? gjithmon ty t? frikson
M? shiko drejt n? sy e jo anash anash
Sepse ne b?jm jet? bobash e gangsterrash
Dhe at? mendim q? kam p?r ty ta them drejt n? sy
Ta them n? sy dhe sdua ta di n? t? p?lqen a st? p?lqen ty
N.q.s m? respecton nj? her un t? respectoj kat?r her
Por n.q.s b?n t? kund?rt?n t? rr?zoj n? tok menj?her
M? kupto mir o gangsterr se nuk g?njej asnj?her
Jemi t? p?rb?r prej ?elikut dhe nuk thyemi kurr
Do t? q?ndrojm n? k?mb? gjithmon se e kemi emrin burr
Zotat e gjithkas e zotat gjithkujt
Shum kemi mujt e shum prej neve keni me vujt
Demonics ky em?r q? ta ngul shum fell
Pra hajde t? d?gjosh pak Rap From Hell


Ref 4x : Demonics
El_Diablo , Il_Diavolo , Der_Teufel
Hajde d?gjo rapin e v?rtet Rap From Hell


Verse 2 : El_Diablo
Haaaahaha a e kuptove se kush jan Demonics
Kemi n? dor nj? mision t? drejt e shum fiks
Diavolo foli e fjala shum e v?rtet i doli
E rapin e v?rtet n? mes jush solli
Por tani m? erdhi radha mua p?r tju treguar di?ka
Ose m? mir p?r tju mesuar se jemi nr.1 n? gjith?ka
Jemi mbledhur por jo p?r m? kot Tre Mc e kshu kemi me mbet
Kemi marr n? dor misionin q? tju tregojm rapin e v?rtet
E n? brend?si me shum sinqeritet e mbi t? gjitha realitet
Mos kujtoni se kjo gj? k?shtu do t? mbetet
Jo jo ?sht vet?m realitet e shum shpejt do t? realizohet
Rapi prej pislliqeve dhe papast?tis do t? pastrohet
E prej zot?sis mjesht?ris mir?sis do t? pushtohet
Se koh?t e fundit nga plerat po invadohet
Por askush mos t? frik?sohet
Sepse jemi k?tu q? rapi prej pislliqeve t? ?lirohet
Pra si? thot refreni hajde d?gjo pak Rap From Hell
K?tu mbaron rradha ime dhe tani vjen Der_Teufel


Ref 4x : Demonics
El_Diablo , Il_Diavolo , Der_Teufel
Hajde d?gjo rapin e v?rtet Rap From Hell


Verse 3 : Der_Teufel
Der_Teufel...E di shum mir q? m? keni pritur
Ja ku m? keni dhe kjo dit shum shpjet ka arritur
B?j rima edhe n? gjum e nuk m? shterojn kurr
Jo vet?m mua por Demonics sepse b?jm rima deri n? pafundsi
Shkruaj me m?nd sepse jam i men?ur e kam shum men?uri
E stili im ?sht? i paarritsh?m p?r nj? njeri si ti
DEMONICS a e din se ?far? do t? thot
N.q.s nuk e di mos fol kot
Ta them un se askush m? par se p?rdoruar
Do t? thot "T? Djall?zuar" e n? ve?anti "Shum T? Talentuar"
Dhe Demonics kurr n? fush?n e rapit ska p?r t? d?shtuar
Mos imagjino kot se nivelit ton kurr ske p?r ti afruar
M? d?gjo mir se ky text kurr nga ty ska p?r tu harruar
Je tep?r i dob?t e nga kjo pasoj karin ke p?r t? m? rruar
Nga truri je bllokuar e p?r n? spital je drejtuar
Atje je shtruar e n? nj? diagnoz t? r?nd je regjistruar
E ta dish mir ti pler q? kjo gj? me kaq ska p?r t? mbaruar


Ref 4x : Demonics
El_Diablo , Il_Diavolo , Der_Teufel
Hajde d?gjo rapin e v?rtet Rap From Hell


Outro :
Il_Diavolo : Demonics jemi shum T? Djall?zuar
Der_Teufel : Demonics jemi shum T? Talentuar
El_Diablo : Demonics deri n? p?rjet?si kan p?r t? vazhduar

...Rap From Hell...Rap From Hell...Rap From Hell...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
Demonics - Rap From Hell
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Tekste Kėngės-
Kėrce tek: