ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 A.T.G ft. Rapp dogg - Kush je ti??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: A.T.G ft. Rapp dogg - Kush je ti??   Thu Jul 03, 2008 2:07 pm

A.T.G ft. Rapp dogg - Kush je ti??
Authors : Albo Terror Group Ft. Rapp Dogg
Song : Kush je ti ???
Written By : Rapp Dogg


Verse 1 : ( Rapp Dogg )

- Yeah Kom nevoj per nje hap Qetesus
se ne rima po jom shum sulemus
prej nxenesit per inatqor jom bo mesus
dhe une jam qaj qe jam n rima Studius.
Kush je ti Dost ?? qe po nau shitesh P* None
tash hin Rapp Dogg njeri qe te len me Behone.
Kush ej ti Dost ?? Qe po kundershton me rima te leta
se tash hin Rapp doggu qe te len met meta.
Tash ju meson babi se qysh luhet loja
i mbushur me rima full qe shumicen smi zen as goja
kur e kundershtoj diken aj shkon mbrapa
i pameshirshem per inatqor qe spo i lo me bo hapa.
3 shkronja i kam ne zemer qe kurr smund tmi hiqin
se jam reper me zemer e sjom si do qe repin po e flliqin
Kush je ti Dost ???qe po veshesh gjon e po ngjet kapuq
hade tja nisim free style te lo me sy duq.
Hade HAde tregoje veten e me trego sa ke rima
vetem mos tja nisi me hi ne tripa se shum larg tu nihet brima
HAde myte rapp doggun me revole ne dish
Kush kari je ti dost ?? kur en qfar dush menyre un jom Nish.
Shttttt !!! Mshele gojen kurv as zoni mos tu nihet
pse e shtin kryt ku sduhet aty ku edhe nona tu qihet
Ti sje kerkushi Dost kur A.T.G e Rapp Dogg e kan N Dor
ky sen nuk osht per dashamir Extra vetem per inatoqr Yeahhh

Refreni : ( Crack G ) | 1 x |

- Kush Kari jeti dost ??? Qe kaq shum Gangster po shitesh
se i vogel je shum per neve , ki koh dhe rritesh
Kush kari na je ti Dost ???qe po shitesh mangup
ndoshta sje mesu me pas pun me Rapp Dog dhe A.T.G Grup.

Verse 2 : ( B1 )

- Kush Kari je nime Dost ? se as une nuk po te njoh
se i vogel shum per mu , pot shkeli edhe prap nuk pot shoh
i vogel aq shum sa qe smuj te shoh as me mikroskop
Kush kari je ti , kur ti je bo mem mesu mu qysh mu mer me hiphop.
Kush kari je ti mem mesu mu qysh me rep mu mar
se sjau leshoj rrugen inatqorve deri sa tme punon qiky damar.
e kur tmu nalet damari qateher une jau pranoj
se jam ilaq per pidha dhe deri ne vd3kje kundeer luftoj.
Munohesh me kon free styler por rimon me rima te thmis
se kur e din me kon ki pun , derzohesh ende pa ja nis
Rapp Dogg nga Mitrovica dhe A.T.G Grup i vushtrris
armat shum e fuqishme se jau qin kejt ropt e shpis
Je hi kunder neve ne betejen qe smund ta luftosh
e kam ne krah Rapp Dogg njerin qe smund ta perballosh.
B1 si gjithmon ne mikrofon me lloj lloj tripa
besnik per shok ndersa i pa meshirshum per do dhipa
Se qysh mirrna me rep e veshem gjon te gjith me keshin
por kryesorja osht qe sja rrasi Rakin e sjau vnoj shum veshin
Masi jom i keq bonu ma i mir e venin e par zune
Kush karin je ti qe munohesh mu bo si une
Nuk te ka hije me kon dikushi ma mir mos u mundo hiq
se A.T.G dhe Rapp Dogg per gjithmon dot mbeten miq.Yaa


Refreni : ( Crack G ) | 2 x |

- Kush Kari jeti dost ??? Qe kaq shum Gangster po shitesh
se i vogel je shum per neve , ki koh dhe rritesh
Kush kari na je ti Dost ???qe po shitesh mangup
ndoshta sje mesu me pas pun me Rapp Dog dhe A.T.G Grup.


Verse 3 ( Thug L )

- Yo po munohen me kon dikushi tulifar bali e tulifar kopuku
po ti sje kerkushi sa te osht gjall Thug L ose qiky Laluku.
sa te jom gjall une ti kerkushi sje , dhe kerkushi skime kon
se veshesh gjon e vetes Gangster osht shum kallaj mi thon.
Kush je ti Dost ?? Qe po nau veshesh gjon e po ngjet votha
me hi kunder neve nuk guxon sepse shkurt nuk ta man botha.
Nese ta man botha hade tek ne e tregoje veten
te hin Thug L Free Style pa u nal qe ta gerrdit jeten.
Ta qes veten prej hujit vetem rimen e par kur ta qiti
te hi rima 24 or qe edhe repin ta gerrditi.
Kush je ti Dost ??? qe zonin shum vetes ja ke rrit
por ndoshta hala ste ka dal kush si une repin me ta gerrdit
Kush je ti Dost ??? qe hin kunder meje e shtin kry me Rapp Doggun
se hala pa ja nis mir une ta leshoj CraCk G psikologun
Kur na sheh se bashku qateher ja nis mu tut
smunesh me u shty me A.T.G kur secili prej neve ne kry jem t Smut
Jem te Smut ne kry me nje semuj shum te rend
smundesh me hy mbrenda kur ThuG L mbizotron ne qdo kend
Pra hiqmu sysg BitCh se prap ta fitoj lojen
te qifsha ne karier dhe ta pshurri gojen
Ti ki ushtri pak ndersa tek une smundesh me ngje
vi me ushtri dhe ta kalli at fole
<Spom han kari ne krah kon e ke
Lej fjalt e tua Bitch por kalxom se kush karin JE ????


Refreni : ( Crack G )

- Kush Kari jeti dost ??? Qe kaq shum Gangster po shitesh
se i vogel je shum per neve , ki koh dhe rritesh
Kush kari na je ti Dost ???qe po shitesh mangup
ndoshta sje mesu me pas pun me Rapp Dog dhe A.T.G Grup.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
A.T.G ft. Rapp dogg - Kush je ti??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Tekste Kėngės-
Kėrce tek: