ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 NIGHT RAPPERS - Jeta a droga

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: NIGHT RAPPERS - Jeta a droga   Thu Jul 03, 2008 1:56 pm

NIGHT RAPPERS - Jeta a droga
NIGHT RAPPERS

F?miria ime ishte shum e shum e pasur
Nuk e dija ?do t? thot q? t? jesh i varfur.
Lozja n? lagje me orar t? caktuar
Nuk guxoja as 5 min m? shum p?r tu vonuar.
Ndoshta kishin t? drejt? se m? kishin vet?m mua
Po mos t? isha un? nuk kishin pse p?r t? jetuar.
I kam pas t? gjitha edhe paret edhe kerrin
Por m? lindi indeja p?r t? keq?n e nuk ja dija sherrin.
?do d?shir? e imja ka qen? e plot?suar
Ja ktheva familjes shpin?n dhe t? gjith I kam harruar.
Fillova her?n e par? me pi nga nj? cigare
M? vinte k?naq?si edhe pak si hajgare.
Tani diskoteka ?sht? k?tu n? plan
Kujtoja nganj?her se jam n? aeroplan.
Por si duket ja fillova aventurave t? mia
Krejt m? mungonin por m? s? shumti sht?pia.
Ref: A Jeta A Droga?????? (hahahahaha)....

Nga kafeneja n? kafene un? nat?n e kaloja
Fillova me bari dhe t? gjitha I harroja.
S?m?rzitesha p?r sht?pi,p?r pun? e as p?r jet?
Por me mbet pa trodona n? vend kisha vdek.
Shumica e shok?ve e kuptuan pun?n time
Po t? rrishin me mua do t? futeshin n? krime.
Ashtu q? nga gjith? ata m? mbet?n vet?m dy
T? par? q? n? k?t? loj m? drejtuan mu t? hy.
Isha mendjeleht edhe shum? pasanik
Femrat shum m? donin se isha edhe simpatik.
Kurse tani largohen nga un? dhe nuk m? shikojn me sy
Kurse un? paren e fundit veq p?r ta e kam kursy.
Por tani jeta ime u drejtua gabimisht
Ja nisa p?r hajgare por m? doli seriozisht.
Trupi mu ka b?r? I zi sikur hekur
M? mir? I lutem zotit q? t? jem I vdekur.
Shum? kam qef si isha jet?n ta mbijetoj
Por pa ekst?zin time nuk mundem t? jetoj.

Ref: A Jeta A Droga?????? (hahahahaha)....

Se ajo mua mu ka ngjitur p?r l?kure
O zot si po mund ti p?rballoj gjith? k?saj turture.
Vetvrasja tani m? duket se ?sht? k?tu n? rend
Se p?r mua k?tu si duket s?ka vend.
Se sa m? shum? q? t? jetoj
Aq m? shum do t? helmoj
Fillova me bari e me shprica po mbaroj.
Asht e l?kur? tani trupi mu ka bo
Interesant n? k?t? Prishtin?n time nuk po m? vjen ma kurgjo.
Nganj?her fshehtas e shikoj sht?pin? time
N? zem?r m? therrin ato p?rjetime.
Kur e pash babin n? ballkon ulur n? karrik
Menj?her pas ikjes sime prind?rve I kishte lind nj? ?ik.
N?na pas pak kishte vdekur nga p?rmallimi p?r mu
Ky gabim I imi as me vdekje smundet me u pagu.
K?shtu q? un rini ton? po e k?shilloj
Mos lejoni q? dikush n? krahun tuaj t? p?rfitoj.
Se n?se fillon me Marihuan te Heroina p?r pak vjen
Edhe nj?her t? kaluar?n repriz? s?n e kthen.
Pra n? k?t? koh? b?hu I zoti I vetvet?s
A jeta A droga mos lejo q? t? hyn n? mes t? jet?s....t? jet?ssss.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
NIGHT RAPPERS - Jeta a droga
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Tekste Kėngės-
Kėrce tek: