ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 El_Diablo Feat. Prince$$-B - Rap Party

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: El_Diablo Feat. Prince$$-B - Rap Party   Thu Jul 03, 2008 1:56 pm

El_Diablo Feat. Prince$$-B - Rap Party
Intro El_Diablo:
Weeeeeeeeeellcom to rap party .com
Ketu eshte festa e rapit pra e kupton dhe tani fillon
Ketu ku te gjith din te bejn rima e te gjith kan kundershtar
Ketu nuk lejohen te huaj dhe racista po vetem rapista shqipetar
Ka edhe femra te bukura e jo te shpifura
Ketu me ne eshte edhe Princess B ja ku vjen dhe raptura

Verse 1 El_Diablo:
El_Diablo a.K.a El_Dominator ai qe merr situaten ne dor
Festa sapo filloj te bej rima kur dush ne cdo ngjarje e ne cdo or
Muzika ti ka shurdhuar veshet//aty ku pista me njerez ngjeshet//
Diskush ben Freestyle e dikush ben vjersha per dashuri
E disa te tjere kam shum etje per pije e dikush per sex ka uri
Un sapo kam ardhur dhe po kerkoj shoket e mi
Por perpara meje del nje vajze qe mendjen ma hoqi
U afrova afer saj dhe i ndjeva aromen dhe trurin ma poqi
Filloj hyj ne muhabet por ajo me tha qe te rri i qet
Mua nuk me rrihej edhe i mora rresht ti pija pijet
E marr edhe kercej me te e Dj kengen Hennessy ne sfond ve
Djersa ka pushtuar cdo gje ja heq bluzen e me sytjena e le
Por kjo pjes shum shpejt kaloj e tek shoket e mi shkoj
Filloj e me rradh i takoj e ulem pak te pushoj
Por mos mendoni se Party me kaq do te ndaloj

Refrain Pr!nce$$-b:
El-baby it?s gettin hot in here, shtregoma prapanicen,
qo goten sa ma nalt, prezento princess-b aka kralicen,
avytu knej ka une, se gjdo pjes e trupit pom livrit,
veq mos ja nis tash bari me smokit,
se mariuana mu um ki,
jam shum trip i fort, edhe vet ki mu qudit

Verse 2 Princess B:
Rap-Party.com, real thug shit me dhipa e me tipa,
krejt tqart mas muzike,
DJ has shqiptar i kish shti qashtu ntripa,
ja nisa edhe une me kcy, trupi mu nxeh,
lypa mu qetsu najkun, naj tim gangja me ngreh,
mas 2 skenderbeu e 5 tequilla,
i kapa te UnIKkatil shota remix dy mindila,
hina ma fell nparty,
ju thash shoqev kapne rakin si ujt se sonte do te pina,
krejt u qartum u banum mosvet,
hajmedet, El_Diablo lagum me do uj,
se um ka hi ne lezet, ka po vjen spo di as vet,
Rap-Party.com ky send deri ne mengjes vazhdon,
kush tdon let rrin ku tdon me kon tdon,
qka tdon let provon, hiq mos let pushon,
si une me diablon qe po kcej e po knoj,
tipi mka shtrengu, trunin ma bllokoj,
me rima um imponoj, zdi qysh um mashtroj,
veq e di qe me stil qysh um lmoj um tranoj,

Refrain Pr!nce$$-b:
El-baby it?s gettin hot in here, shtregoma prapanicen,
qo goten sa ma nalt, prezento princess-b aka kralicen,
avytu knej ka une, se gjdo pjes e trupit pom livrit,
veq mos ja nis tash bari me smokit,
se mariuana mu um ki,
jam shum trip i fort, edhe vet ki mu qudit


Verse 3 El_Diablo :
Hahah pija sa me zuri?nga Princess B po me leviz truri
Nga UniKKatil?tani nga 2 die 4 kengen Party vuri
Levizjet e saj e rima qe po leshon ne cmendin po me con
Shum po i afrohen Princeshes time mjaft me kaq se Diablo i ndalon
Tani eshte koha qe te gjith jan te pir e nje vajz kerkojn
E disa te tjeter te kercejn po vazhdojn
Un kam energy sa per 100 veta
Dhe ne krah kam Princess B dhe them sa e bukur qenka jeta
Dhe me ze te lart them se : PARAJSEN GJETA wooouuuu
Me nje mendim me mua jan edhe te tjeret
Mos mendoni se mbaroj me kaq se eshte akoma heret
Party vazhdon e Hip Hop-i ketu brenda nuk mbaron
Nuk dua te ngaterrohem e as te largohem se me Princess B perpara shkon
Dhe kjo eshte e vertet e nuk po te gjenjej
Se me Princess B lumturin po e gjej
I shikoj te gjith shoket e mi te dehur
E ne kerkim te ndonje vajze te bukur jan futur
Se i dehur jam edhe un por jo me pije narkotike
Por Gin&Juice pra me pije alkoolike
Dhe i them Dj qe muziken kurr mos ta fik
Se keshtu si po vazhdon..muzika eshte teper Schick

Refrain Pr!nce$$-b:
El-baby it?s gettin hot in here, shtregoma prapanicen,
qo goten sa ma nalt, prezento princess-b aka kralicen,
avytu knej ka une, se gjdo pjes e trupit pom livrit,
veq mos ja nis tash bari me smokit,
se mariuana mu um ki,
jam shum trip i fort, edhe vet ki mu qudit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
El_Diablo Feat. Prince$$-B - Rap Party
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Tekste Kėngės-
Kėrce tek: