ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Mr Daddy Ft. The.Acidik-Lufto per jet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 28
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Mr Daddy Ft. The.Acidik-Lufto per jet   Thu Jul 03, 2008 1:49 pm

Mr Daddy Ft. The.Acidik-Lufto per jet
Repovasin: Mr Daddy Feat. The.Acidik-Lufto per jet
Texti: Mr Daddy


-----------------------------------------------------------------------
Intro:...Prej fames tmadhe ja ke nis drog me pi....
....Tash je njeri i urt se droga tka dhi...


vrase:The.Acidik

Maje n'men qfar djali je kan e tash qfar djali je ba,
nuk ka njeri qe ka kalu e nuk te ka sha,
droga mirret me ni shpric dhe prej nje zjarmi,
tash vjen qasti i fundit kur te lajmrohet alarmi,
droga nuk osht e mir po veq dhimbje te shkakton,
"mos e perdor ket mut" edhe shoqnia jote pot tregon,
nuk ki perkrahje nga askush nese je i drogum,
prej kti seni ka njeri qe ka met edhe me traum,
ke plaqkit markete po edhe banka te shtetit,
ka shum hajna ne ket bot po ti nisu prej vetit,
nuk ki me kriju as familje nese vazhdon me qet jet,
prej droges shum e njeri pa martu ka mbet,
mos e perdor mo se vdekjen afer e ki,
se nese je i drogum nuk e meriton as nvorr met shti,
shum denime i ki kur te shkojsh ne qetren dynja,
se shum e njerin per pare ti e ki vra.


ref:Mr Daddy

Mos e perdor drogen se jet mo nuk ki,
Kupto pak me ato men, se nuk je thmi,
I ki ba 20 vjet e jeten tane spo mun me kontrrollu,
Ti per jet sa me te mir duhesh me luftu.


Vrase:Mr Daddy


Mundohu jeten tane qe mos ta vazhdosh ne qet menyr,
se nuk je tu marr diqka te mir,po veq nje yndyr,
Me drog njeri sun mrrin sen ne jet,
Po veq tu marr drog edhe pare stkan met,
ne shtepi i ki shit gjith senet baba jot qka i pat,
veq per me shku e me ble drog e me marr nat per nat,
ja ki marr ftyren edhe familjes tane,
babes i ka ra kanceri prej jo lumturis tane,
nanen e kishe ne spital shendetsor,
ty nuk po ta nin se je ba si jashtoksor,
mendohu pak qe ta lesh ket drog te mallkum,
se prej gjith shoqnis tane ti je me i dallum,
gjith shoqnin qka e pate prej vetes tu kan largu,
tash ki mbet i vetmuar e hala at drog je tu e provu,
tu kan afru edhe ditet e vdekjes qe e ki kalu me mun,
pra ky ishte seni per ty dhe tash pi jap fun...ref:Mr Daddy

Mos e perdor drogen se jet mo nuk ki,
Kupto pak me ato men, se nuk je thmi,
I ki ba 20 vjet e jeten tane spo mun me kontrrollu,
Ti per jet sa me te mir duhesh me luftu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
Mr Daddy Ft. The.Acidik-Lufto per jet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Tekste Kėngės-
Kėrce tek: