ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Night rappers

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Night rappers   Thu Jul 03, 2008 1:28 pm

>>>>>>>>>>>>>>>VEQ P?R TI<<<<<<<<<<<<<<<<
?sht? shum veshtir te tregosh nje rr?fim te hidhur duke folur keq per ti nuk kishe fat te ndertosh rrugen e vdekjes ke pas shum motive te lidhesh me ngjarjet e jetes ishim shokt te ngusht sjemi sha kurr me fol dikush keq per ti ne vend e kisha e vra por orjentimi it mu shum keq me pikelloj ja fillove me ngre dhe me the askujt mos I trego un ti te mbroja se te kisha shok te mir kurse ti per mu thojshe cka asht zi e ma zi keshtu qe shoqria jon ne temel u shkatrua un isha hi ne or ti per te harruar nuk ishte kualitet ne ende ishim shok sepse guximi it vdes mue fare nuk me ka hi ne kok por ti e pranove motivin e se keqes prej neve u largove dhe ja heke vitet vetes pot e ishmi shok do te ishte pak me ndryshe do te jetoje si zotri e jo me smokit qoshe po askush ne jeten e askujt nuk mund te perzihet kurse gabimi it fatal ne ball familjes tende I vihet

Ref?..veq per ti e zgjedha ket melodi edhe pse ti nje dit I mbille ata sy tani pusho ti se prej nesh tit e ndau vdekja spergjigjet askush per ti se nuk asht e verteta


Shoqria ite ere ishte shum e mir per ti qe ne rug kur me shohin dojn me me cki ne sy por shoket e vjetr ishin teper te pikelluar qe u rritem me nje shtrat ti vertet ke harruar nga jeta jote ere ti si duket kishe kualitet per te then me shum ti kishe kapacitet mendemadh I lodhur ter kohen me ta e ke kaluar sa ishte me familje as sen I madh ste ka menguar po ti them fjalt e rrugve qe ti po ti thom nje ekstesi ne gjuh askend spo enderron harron vrasjet duke ber profesion hajni ke ber kur u ktheshe nga policia me dit e jav je vanuar cdo polic te shtin ne dor shqiptar ose I huaj e teprove familjen tende po ashtu edhe neve kur po me thojn se shokin eke keshtu po me dalin mend prej kreje ishe shum mendje let dhe tash shum je pikelluar eke nje far shprese net e kaluar e te afruar .asht shum veshtir qe trupi it I zi te lahet edhe pse babai vdic e nena sdo behet


Ref?..veq per ti e zgjedha ket melodi edhe pse ti nje dit I mbille ata sy tani pusho ti se prej nesh tit e ndau vdekja spergjigjet askush per ti se nuk asht e verteta


Shoki im I dashur vetem ti ta zgjedha ket melodi edhe pse ti nje dit I mbille ata sy vdekja ta pushoi trupin se te duk me e mir se jeta nuk pergjigjet askush per ti se nuk ekziston e verteta shkaku humbjes tende ishte droga ne realitet tash shtrihesh dhe je bo kurizioritet sepse hire ne borgj deri ne fyt drog duke pi edhe pse haje at plumb ti mbilli ata sy se 1000 her te kam then se rruga kurr nuk te bon njeri jeton ndoshta nje vit por shkon ne pafundsi edi qe ket e bere me nje mendjelehtesi edhe pse familjes tende ju shua vlera ne tersi ne fillim te lojes ta permenda kete ashiqare dhe fjalet e mia I kuptoje per hajgare dheu te mbuloj e te afermit I shkatroi un po mbi jetoj dhe te gjith po I keshilloj sepse keshillat e mia tit e gjith I pranoje shum e doje prishtinen por tani e harroje por mua esht me rendsi qe haku tu ka ndal sa her qe te permendim ja nisin per te qar


Ref?..veq per ti e zgjedha ket melodi edhe pse ti nje dit I mbille ata sy tani pusho ti se prej nesh ti te ndahu vdekja spergjigjet askush per ti se nuk asht e verteta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: NIGHT RAPPERS - Kullerkat   Thu Jul 03, 2008 1:31 pm

NIGHT RAPPERS - Kullerkat
NIGHT RAPPERS - Kullerkat

SIMPATIA E GJITH DJEMVE ?SHT? TE ?IKAT KULLERICA
SHUM QIKA T?MIRA POR PAK SI BUDALLICA.
KAPACITETIN E SHFRYT?ZOJN? RRAFSH 100%
KUR TI HYP LEZETI NUK I DALIN AS 200.
KREJT COOL SISTEMI PO JA NIS E PO VJEN
PREJ SHKALL?S S? PAR? N? T? PEST?N KULLERKA PO KCEN.
SPO I DEL KOHA N? SHKOLL? VEQ AT SENIN PE MENON
SHPESH EDHE ME BANANE QIKA PO E ZAVENDSON.
SPO VET KULLERKA A ?SHT? DJALI KULLER A BAL
NUK PO DUROHET TU PRIT SE KUR PO SHKON N? MAL.
KULLERKAT E SOTIT SPO VYN AS P?R 5 PARE
K?T? INFORMACION E KA PARAQIT EDHE HOXHA N? MINARE.
HAJDE BE LOQK SE REPER I FORT TE KOKE
KUR T? THOM TI VEQ KAPE E RROKE.
HAJDE EDHE TI ME MU NIJA ER?N MARIHUAN?S
N?SE T? VJEN E MIR RUJA EDHE PAK NAN?S.
OJ KULLERK OJ KURV E MIR E KAM NJ? D?SHIR
MOS SHKOFSHA N?AT DYNJA PA TA QILLU N? BIR.
SE UN P?R TY JAM RAPPER-i MA I MIR, RAPPER-i MA I MIR.
Ref: KU KU KULLERKAT KULLERKAT KULLERKAT
KU KU KULLERKAT KULLERKAT KULLERKAT ,KULLERKAT KULLERKAT.

KY STIL COOL P?R FEMRA ?SHT? HALLALL
A SA P?R DO PEDERA NUK PO I VYN AS P?R 1 MALL.
KULLERICAVE TONA ME RAPPER-a SHUM PO JA KONA
KREJT QULL PO BOHET PREJT ATI SENIT E KU JE KON PI THOT NONA.
PO N?SE JE E VENDOSUR ME HYP MBI RAK VET
MOS E NGO HIQ K?RKON SE SKA MA LEZET.
SPO JA NIN HIQ KULLERKAV SE KUSH PO I KESH
VEQ N? MAJE T? G?RMIS MERCEDESKAT PO I DESH.
KAN MAR TRAUM PREJ KULLERKAV EDHE HOXHALLART N?XHAMIA
BASH QIKAQ P*** T? MIRA SE KISHIM DIT SE KA SHQIPTARIA.
FETART E KAN KEQ SE SMUNDEN KULLERKAT ME I SHFRYT?ZU
ME BO VEQ ME JA NGJIT AI I LUMI ZOT TI KA MARRU.(hahahaha)
SGUXOJN ME E ND?RRU STILIN SE N? MUSLIMANIZ?M JA KAN NIS
GABON E KQYR CULLAK ME ZOTIN PUN?T I KA BITIS.
MAMI-BABI TANI KULLERKA PO TH?RRET
RRI TASH RAHAT SE TU KA KRU SE E KE LYP VET.
SHFRYT?ZOJE DERI N? MAKSIMUM ?ASTIN EROTIK
MOS E NGO TABAJ?N SE ME KULTUR? ?SHT? SHUM FANATIK.
EJA KULLERK FALMA TRUPIN T?ND T? BUKUR MUA
D?SHIR? M? T? MADHE TJET?R P?R SONTE NUK DUA.

Ref: KU KU KULLERKAT KULLERKAT KULLERKAT
KU KU KULLERKAT KULLERKAT KULLERKAT ,KULLERKAT KULLERKAT.

VET?M NJ?HER T? SHFRYHEM SE SHUM M? KE KALL
MOS ME MUJT ME T? ASI KURR STA B?J HALLALL.
POR EDHE MOS M? SHTI ME TASHTI N? DOR
I BJEN PISHMAN Q? KE LE E ZOTI T? BON HOR.
E DI SE ME T? DHON PARE VJEN KREJT TU B?RTIT
HALA PA T? QU N? KREVET JA NIS ME M? ZHALLAVIT.
E LYP PAK BARI SA ME KALU ?ASTE T? MIRA EROTIKE
KUR T? DESHI CULLAK JE SHUM SIMPATIKE.
ME KULLERKA K?TO SENE SHUM I ADHUROJ
TU E KRY AT PUN?N JA NISI E K?NDOJ.
N?SE TI U IDHNOVE NGA AJO LET?R Q? TA SHKRUVA
MOS HARRO SE KONDOMIN E FUNDIT VEQ P?R TY E RUVA.
TI VAZHO ME T?NDEN ME AT? T? QIM KULL SISTEM
SE KA QEN VET? PROFESIONI JEM.
E DI Q? TA KONA ME RAPPER-a PO HIQ NUK TREGOHESH
ME TA P?RMEN N?R SY JA NIS QAN E HIDH?ROHESH.
SHIKO MIR? KULLERK VENDOS NJ?HER P?R VETEN
E MOS I ND?RRO SHUM SE SE MER VESH T? V?RTET?N.
EDHE P?R T? FUNDIN HER PO TA P?RMENDI SEKSIN
SE VEQ TY KUR T? ?OHET UN? NUK TA JAP OREKSIN.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
Night rappers
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Tekste Kėngės-
Kėrce tek: