ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Tingulli 3

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Tingulli 3   Thu Jul 03, 2008 12:46 pm

Default Tingulli 3
G Funk Geloxia*1

Sa E Bukur Dashuria

Padyftyrsi Tani Nuk Mjafton As Nj? Kronologji

Q? Ta Haroj Nj? Gj? Nj? Fem?n T? Bukur Si Ti

Q? T?bisedoj Tani Me Ne Pik S? Pari Me Ju

P?r Xhelozin Si Kjo Q? Tregoi Tani Dhe Pse

P?r At? Q? Don T? Thot? Hija E Jet?s Tingulli 3

M? Shtyn? Pak Nga Pak Q? Ta Du Un? P?r Gjith? Jet?

Edhe P?r Dashurin T?nde Ky Monolog Le T? Mbetet N? Flet?

Porosi P?r Qdo T? Ri Edhe Pse Kujtimet M*? L?jn Thell Mbres

Pa Grima T? Tilla Q? Mendjen Tani Nuk Ma L?jn T? Qet?

P?r T? Pranuar Ende M? Tutje

?ndrat E Mia U Sh?ndruan N? Lutje

Po K?saj Here Edhe N? Mendime M? Duket Se ?sht? M? S? Miri

Ndoshta Jam Gabim Po K?shtu Thot Edhe My Home Boy Don Pizhi

Se Pranoj N? Kok?n Time Ngadal Ghetto??r Tani Hyri

N? Qastet Kur K?t? E B?ra P?r Jet?n Asgj? S?dita

E Lash Q? T?m? Hyj Dhe N? Qiell At? E Prita

N? Mendje N? Trup N? Tok? E Kisha T? Vetmin Sy

Edhe Pse E T?ra Tani Q? Kam Jemi Ne Dy P?r Ty

Dhe Ndjenja T? Lehta Plot K?rkesa P?r Fund

Q? Thrasin Sensin T?mos E Kryej Jet?n Time Plot Mund

Po Kur S?munda Ta Kuptoj Vet?n Pse K?shtu Gjithmon? Duhet T? Jet?

Edhe Pse Ku Do Q? B?ja Hapin Dashuria Ime Ishte Mbet Qet?

T? Prapavij?s S? Qdo Dite Q? M? B?nte T? Tretur

N? P?r T? Cilin Qdo Fem?n E Re Dikur Kishte Shkelur

Dit? Q? Dikur Ishim Bashk? E K?to Dit? M? Skan Mbetur

Pa Mbres? Pa Ftes? Pa Shpres? Tash Kjo Gj? Le T? Mbes?Ref:

Sa E Bukur Dashuria,sa E Keqe Xhelozia

Sa E ?mb?l Simpatia,sa E R?nd Qenka Tradhtia*2

N? K?t Trup Plot Bindje Tek Ky Vend N? Ulpian

Desha Ti Puthi Buz?t E Tua Por Dostat Nuk M? Lan

Q? M? Von? Qdo Gj? Djeg?n Dhe Dashurin E Vjet?r

E Le N? Flet? T? Tretet Dhe K?shtu Ke Haruar Se Do T? Mbetesh

Pytje T? Milionta T? Ndeshura Pa P?rgjigjje

Vet? Mbresa T? Dobta T? Jet?s Q? Thrasin Plot Etje

Me Ty Humbja N? Mendime I Ulur N? Tretuar

Pa Pengesa T? Tjera Tani Veq Nj? Tash Ghetto??r

U Fut Momenti Q? P?rbiu Jet?n Time Si F?miu

Ishte Tani Dhe Vet?m Kjo Momenti I Yt I Ziu

Vet?m Edhe Nj? Arsye Q? M? B?jn T? Di

Dhe Si Kujtimet E Huja M? Vijn? T?m? Kthejn? N? F?mij?ri

Puthja E Gjat? Sikur Vdekja E Sigurt Si Humbja

Dhe Q? T? Gjitha Ishin Gabimet E Mija T? Mundura

P?r Deri Sa K?t E Kuptova Zemr?n N? Vend Nuk E Kisha

Mbi Sy Nj? Parandalim Lot? T? Paqart N? At? Vend Ku Risha

Q? Edhe Sensin P?r F*** E Humba Q? E Pata

Po Ndiej N? Vete Shum? K?rkesa Q? M? L?jn Me U Tret

Q? M? Tha Shkurt E Shqip Shko Q*** Me At? Q? Ke Mbet

E L?shuar Si Shpirti Im N? Nj? Vend Krejtsisht T? Shkret?Ref:

Sa E Bukur Dashuria,sa E Keqe Xhelozia

Sa E ?mb?l Simpatia,sa E R?nd Qenka Tradhtia*3

Si At? Dit? Kur M? Fole Mu Duk Mu Afrua Momenti

T?r? At Gangsta Stil Q? E Kisha Trupi Yt Ma Treti

Me T? Erdhi Dhe Tradhtia Q? R?nd M? Pat R?n?

K?t? Gj? Qart E Kuptova Se Qka M? Pat L?n?

Bashk Me Ato Fjal? Dhe Mendime Plot Hidhrime E Urrejtje

Q? Ende I Kujtoj Ende Se Di Pse Ti Ke Etje

Sma Le Vendin Rendin T? B?j? Diqka P?r Vet?n

N?kto Shkatrime Direkte P?rmbahem Ti Qelem Jet?s

Por Si Duket Ndonj?her N? G (gangsta) Diturin

Kur S?duhet T? P?rmbahesh Me Ata Q? Mbrijn Historin

E Tash Do T? Vjen? Ajo Koh? Q? Kemi Pritur Deri Tash

Edhe Pse Vet? E Di Mjafton Ti Hap?sh N?n Hije

Kur P?r Qdo Qast Si Kur T? Pritshim Se Do T? Vije

Si Kur Dhe Ti T? Kuptosh Aq Shpejt N? K?t? Vend

Ngjarjet Q? Do T? Kaloja Sikur Rij? P?rnj?mend

Mos E B? K?t Hap Sot Se Edhe Nes?r Do T? Jesh

Vet?m Nj? D?shir? E Kemi N? Jet? Q? Duhet Ta Kesh

Se S?t? Mbrin E Mbara Kur Me Kur Me Mua S?do T? Jesh

Mbi Gj?ra Me K?nd?si Q? Kur Me Koh? Nuk I Zbulon

N? K?t Histori N? Jet?n Time Duhet T? Kthehesh S?t? Ndalon

Sikur Q? Ishte Ajo P?r Mua Me Ty N? L?ndime

Me Nj? Gj? F*** You Bitchis Mer Fund Jeta Ime

Tani Vet?m N? Keqkuptime K.ol.c Banda Ime

Dhe Pa Fjal? Mbetet E Qart? Se Nj? Dit? Do T? Tretesh

Me K?t P?rfundon Tingulli 3, Hija E Jet?s
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
Tingulli 3
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Tekste Kėngės-
Kėrce tek: