ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Wnc - Sofra e Perendimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Wnc - Sofra e Perendimit   Thu Jul 03, 2008 12:45 pm

Wnc - Sofra e Perendimit
Wnc - Sofra e Perendimit

na mere na...
SOFRA e PERENDIMT abes
JU DHE SHOKT E JUJ abes
yaooooooo


Mere mere mere na ha
ndoshta edhe ti ndoni dit boohesh si na
S'ki nevoj me prit per me dit kush t'ka rrit
na jena pleqt e ju jeni thmit..
S'ka dilem per ket tem? kjo o skem
perveq perendimit kurgjo tjeter nuk vlen....
mere na edhe mso diqka se kush mson diqka bon
apo jo haaaaaaaa na n'qet sahon ha..
mere qet bontona lexona qa ki mbajt mend tregona
E mos provo bre mu bo amerikan
atje si ti boll kan... kurkush nuk ta han
ti jeton n'ballkan ku njerit nuk i thojn man... po insan..
Mos harro qe je albanian
edhe mos harro qe une ktu jom Xhingis Kan
o qan (qen) mere na ha si ai tjetri qi po han...han....han

ref 2x

VEQ UNE JOM N'KTO TROJE
SHUM PIDH NONE PREJ GOJE
JU DHIHENI PREJ DROJE
HAHAHAHAHAHAHAMere na qy qaty shkrun perendim
Na kurr nuk e kallim veq pak ta bojm tym
mere do msim e mos bo gabim
Mos mendo me luftu se nuk ki armatim
E une kom bile kom ma shum se komandosi
une jom ai qi me rima ftyren ta tymosi
t'alivanosi....si titanik t'fundosi
t'burgosi t'vorrosi ....pasha zoten t'sosi....qfar shtosi
Mos u tut se veq jom kat nguci
dihet mire ktu kush o trimi e kush tuci
Mere na ndigo krejt qka thot msusi
se na jena shkoll .....kjo per ty o n'form kursi
Met permirsu pak se nuk ki kurfar stili
e ki njo po veq e ki stil imbecili
Tu bo sende t'kqija t'ka hup edhe profili
mere na e kqyr qka o stili..... qy kopili...

ref 2x


HALLI
Po thojn qi jom kon i smut si jom le n'spital
kadal... nese m'ki keqkuptu athere m'fal
Une nuk jom kon i smut po ma von jom smu
at dit qi jom le n'vend qe me kajt.. kom rimu
Tona jom smu prej smundjes qe thiret perendim
osht teper kronike edhe nuk ka sherim
Mere na a po don pak...veq pak me kerku
s'ma merr mendja qe bon te ti.. veq ndaq me provu
Edhe me dasht ty met msu.....mu smu s'mundesh mu msu
Se kurr sikur mu te ti... kursi s'mundet met ndiku
mos provo mem provoku se ti nuk din
mem provoku e mem lexu se ti nuk je n'perendim
Aty ku une me kta t'mit bashk jom..
Mere na se veq edhe ni ondje e kom
e ti ndigom qa po t'thom ndaqe besom
ndaqe mos besom problemi yt more burr om.....

ref 2x

GJIKLA
Mere nihere menihere... nihere mere
athere kahere ti je kon veq amatere
Athere kahere jena kon veq na
tash jeni bo ju edhe ata
Na mere mere tere edhe nihere
edhe ti si na ki qef me bo qa bojna per gjdohere
Veq mos e bon mo se une nuk t'lo
me bo tash e mbas deri tash qa ki bo
Ti bon cilimili tilivili m'gilicat
e une muj me repovat edhe n'qat situat
jom talent se jo mahi..qa ki ta hi
ta bi ni send t'ri per thmi se ti je sabi
asi qi mu m'kan lakmi
qi besojn n'babadimer.... erdh viti i riiiii
Mere na qet dhurat n'goj po ta shti
nese boheni t'kqi une apet vi... e ju qi.....

ref 4x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Wnc - Pse?!   Thu Jul 03, 2008 12:45 pm

Wnc - Pse?!
Wnc - Pse?!


[TRAKLA]
Pse tani po frigohem kur i njohur jam si trim
Pse eshte kaq qetesi kur ne cdo ane ka trishtim
Pse te gjithe na urrejne kur une mundohem ti dua
Pse nuk perendon dielli qe me bon terr mua
Pse nuk m'takon dita qe sa kohe po e pres
Pse nuk mtakon ajo ata ta bej kur une te vdes
Pse me bojne te huaj kur ne vendin tim une jam
Pse me quajn tradhetar pervec asnje grim gjak nuk e kam
Pse nuk kam asgje kur tgjtha une i kam pase
Pse tere kohen vuaj nga dhimbja do te plas
Pse me duket sa nga qielli pika t'gjakit me pikojn
Pse fushat edhe arat vec varre me lulzojne
Pse nuk mundem keto dhimbje qe kam ti largoj
Pse kujtimet e kqija kurr nuk mund ti harroj
Pse luften e filluar nuk mund ta perfundoj
Pse pse, pse une po jetoj.

REF:[Minushi]
Pse nuk mundem keto dhimbje qe i kam une ti largoj
Pse kujtimet e keqija kurr une nuk mund ti harroj
Pse rrugeve cilat eci fundin nuk muj tu a gjej
Pse edhe dashurin e fatin me asgje nuk mund ti blej.

[FAT-1]
Pse realitetin e hidhur nuk dua ta shikoj
Pse luften edhe paqen ne te njejtin vend i takoj
Pse te miren prej te keqes asesi s'mund ti dalloj
Pse dhuraten nga parajza pa arsye e refuzoj
Pse ashkush nuk me ndimon tani ndimen kur kerkoj
Pse me injorojn kur pran vetes dua ti afroj
Pse ata me shume hidhrohen kur mes veti i pajtoj
Pse mundohen te me vrasin kur ma se shumti dua te jetoj
Pse mor njeri i larter kur i buzqeshur ja then kohen
Pse kur i ledhatoj ata gjithmon nje me terbohen
Pse edhe kur te vdes nuk me lijojne te vdes i qet
Pse me vjen si e mire kjo dhimbje qe e kam ne vete
Pse burimi i jetes sime nuk buron mbi jete
Pse jam i uritur kur me ngopen te pa bes
Pse me tret sinqiriu zjarri atdhe i dashuris
Pse me nuk me kujtohet asgje nga ditet e femijris.

REF:[Minushi]
Pse nuk mundem keto dhimbje qe i kam une ti largoj
Pse kujtimet e keqija kurr une nuk mund ti harroj
Pse rrugeve cilat eci fundin nuk muj tu a gjej
Pse dhe dashurin e fatin me asgje nuk mund ti blej.

[TWIST]
Pse simbol te jetes sime kam rojen e vdekjes
Pse ne syt e mi shkelqejn ndenja e urrejtjes
Pse rruget n'cilat eci fundin nuk mund tu a gjej
Pse dashurin dhe fatin me asgje nuk mund ti blej
Pse vetem me genjeshtra mund ta them te verteten
Pse askund nuk mund te gjej qetesi pre ty dhe per vet veten
Pse dhe pse mundohem nuk mund te arrij qellimin
Pse dhe zoti refuzon te ma jap bekimin
Pse disa deshirojn nga toka te na debojn
Pse nuk shkone atje nga kan ardhe atje ku takojne
Pse nuk e kuptojne qe ketu nuk mund te jetojne
Pse historin time mundohen ta ndryshojn.

[G-COOL-E]
Pse une nuk jam as i gjall as i varrosur
Pse me njohin sy pa prekshem kur jam i sakatosur
Pse nuk jom i armatosur as me gjak i mllakosur
Pse ne detin e pa fund une jam i fundosur
Pse jam i zhvendosur nga vendi im i gjakosur
Pse endrra per lirin e popullit tim eshte e burgosur
Pse per kete qe po e therras s'kush nuk eshte i brengosur
Pse edhe keto vargje tani kan per tu sosur
Pse nuk kan me shpres
Pse nuk kan me bese
Pse nuk kan me dashuri
Pse nuk kan me lumturi
Pse askush nuk po shikon
Pse askush nuk po me degjon
Pse keto pytje i boj kur pergjigjja ekziston.

REF:[Minushi]
Pse nuk mundem keto dhimbje qe i kam une ti largoj
Pse kujtimet e keqija kurr une nuk mund ti harroj
Pse rrugeve cilat eci fundin nuk muj tu a gjej
Pse dhe dashurin e fatin me asgje nuk mund ti blej

Pse rrugeve cilat eci fundin nuk muj tu a gjej
Pse dhe dashurin e fatin me asgje nuk mund ti blej
Pse nuk mundem keto dhimbje qe i kam une ti largoj
Pse kujtimet e keqija kurr une nuk mund ti harroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
smokyNumri i postimeve : 2
Join date : 06/08/2010

MesazhTitulli: Re: Wnc - Sofra e Perendimit   Fri Aug 06, 2010 9:32 pm

hej njerzz a muni me ma gjet bre qit muziken sofra e perendimit me downladu link muziken ju kisha luttttttttttttttttttttttttttttttttt
tepeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrr:$:$
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Wnc - Sofra e Perendimit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Wnc - Sofra e Perendimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Tekste Kėngės-
Kėrce tek: