ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Klasė e mesme laramane e laptopėve nga Dell

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Klasė e mesme laramane e laptopėve nga Dell   Sat Jun 28, 2008 1:29 amSeria e re e laptopėve tė Dell e emėruar Studio sipas kualitetit dhe mundėsive ėshtė diku nė mes tė modeleve mė tė dobėta nėn emėrtimin Inspiron dhe serisė sė fuqishme XPS.

Kur merret parasysh se bėhet fjalė pėr njė seri tė plotė tė laptopėve, specifikat do tė dallojnė varėsisht nga modeli i pėrzgjedhur, por tė gjithė do tė kanė procesor Intel Core 2 Duo, deri nė 4 GB RAM memorie, SATA HDD me kapacitet deri nė 320 GB pėr ruajtje tė dhėnave si dhe grafikė tė integruar tė Intel apo ndonjė kartelė tė ATI-sė tė klasės sė mesme tė ulėt (3450 apo 3650).

Madhėsia e ekranit do tė jetė nga 15.4 deri nė 17 inē, derisa tėrė serinė do tė zbukurojė njė dizajn shumė elegant dhe shtėpizat nė 11 ngjyra tė ndryshme.

Ēmimi nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės nis prej 799 dollarėsh pėr modelin mė tė dobėt tė kėsaj serie.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
Klasė e mesme laramane e laptopėve nga Dell
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: