ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Google kompania me reputacionin mė tė mirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 28
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Google kompania me reputacionin mė tė mirė   Wed Jun 25, 2008 9:57 pmEkziston njė rrymė e ekspertėve dhe analistėve tė cilėt pohojnė se Google sipas shumė gjėrave ėshtė Microsofti i ri dhe se pikėrisht kjo kompani do tė dominojė botėn e teknologjive informative gjatė dhjetė viteve tė ardhshme, ashtu siē ka bėrė Microsoft gjatė viteve tė 90-ta.

Tani ka ardhur edhe njė vėrtetim i kėsaj teze – Google ėshtė shpallur si kompania mė e adhuruar amerikane.

Tregimet pėr kushtet e punės nė Googleplex veēmė janė legjendare – mini-pishina pėr not me shpėtimtarė nė kujdestari tė pėrhershme, ushqim i shėndoshė pa pagesė, hapėsira tė pajisura nė mėnyrė luksoze pėr relaksim dhe zbavitje si dhe liri e madhe pėr rregullimin e vendit tė punės sipas dėshirės sė tė punėsuarve – krejt kėto bėjnė qė Google tė jetė njė nga kompanitė nė tė cilat secili ekspert i IT-sė tė ketė dėshirė tė punojė.

Kjo tanimė ėshtė konfirmuar edhe me raportin vjeēar tė shtėpisė analitike Harris Interactive, sipas tė cilit Google ėshtė kompania me reputacionin mė tė mirė nė SHBA. Nga vendi i parė e ka larguar Microsoftin, i cili me vite tė tėra ka kryesuar listėn, e tani ka rėnė nė vendin e dhjetė tė saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
Google kompania me reputacionin mė tė mirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: