ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
meda genta beqiri nokia anglisht gashi numrin PORNO BAJRAM double dashuri nika loja murlan druri komandat celular krasniqi dashurie ismajli numri shkronja 2012 kosoves gjata elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Logitech paraqet kamerė uebi pėr Mac

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 28
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Logitech paraqet kamerė uebi pėr Mac   Wed Jun 25, 2008 9:56 pmPara disa vitesh Apple ka qenė para falimentimit, mirėpo sot kompjuterėt e saj janė duke marrė ēdo ditė e mė shumė pjesė tė tregut. Si rrjedhojė e kėsaj, kompania Logitech ka paraqitur kamerėn e saj tė uebit e cila ėshtė dedikuar pėr pėrdorim nga kompjuterėt Mac.

Logitech QuickCam Pro Vision pėr Mac mund t’i falėnderohet auto-fokusit dhe optikės sė kompanisė me renome Carl Zeiss, si dhe kompatibilitetit me aplikacionet iChat e Skype.

Falė auto-fokusit, fotografia do tė jetė e pastėr edhe nė largėsi prej vetėm dhjetė centimetrash, derisa auto-fokusi do tė rregullojė ēiltėrsinė pėr mė pak se tre sekonda.

Sensori i integruar ka dy megapikselė, e teknologjia RightLight 2 kamerės i mundėson pėrshtatje automatike nė situatat ku ka dritė tė pamjaftueshme apo tė dobėt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
Logitech paraqet kamerė uebi pėr Mac
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: