ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Celulari mė i hollė me tastierė QWERTY

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Celulari mė i hollė me tastierė QWERTY   Sun Jun 22, 2008 8:10 pmTelefoni mė i ri i menēur (smartphone) i Nokias, E71, ka filluar tė paraqitet nė recensione dhe tė dėshmohet si njė pajisje mė interesante sesa qė kemi menduar fillimisht.

Nga paralajmėrimi i mangėt i para pak kohe mbi modelet e reja tė Nokias, E66 dhe E71 nuk ėshtė lėnė tė kuptohet shumė pėrveēse bėhet fjalė pėr telefona tė menēur.

Mirėpo, E71 nė fakt duket tė jetė njė pajisje shumė interesante. Pikėsėpari, bėhet fjalė pėr smartphone-in mė tė hollė (10 milimetra trashėsi) me tastierė tė plotė QWERTY. E as mundėsitė e tij nuk janė tė kėqija: Nė tė ėshtė edhe memoria e integruar prej 110 MB me mundėsi tė zgjerimit nėpėrmes kartelave microSD, Bluetooth, WiFi dhe A-GPS. Bateria zgjat njėzet ditė nė pritje dhe 10.5 orė bisedė.

Kamera ka rezolucion prej 3.2 megapikselėsh, derisa mangėsia e tij e vetme eventuale ėshtė ekrani diē mė i vogėl, respektivisht me diagonale prej 2.36 inēėsh. Mirėpo, edhe ashtu ėshtė shumė afėr standardit pėr kėtė lloj tė pajisjeve afariste.

Nokia E71 do tė kushtojė 500 dollarė amerikanė nė SHBA, derisa nuk dihet saktė se kur do tė paraqitet nė Evropė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
Celulari mė i hollė me tastierė QWERTY
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: